reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
Ja prałam w jelpie, bo nie wiem dlaczego ale zapach loveli mnie odrzuca. I tak wszytkie proszki dla dzieci, to jest pic na wode, bo one w zasadzie prawie niczego nie dopieraja, a juz o np plamach po sloiczkach z marchewki to mozna zapomniec ;-) w kazdym razie jelp ;-)
 
Ja polecam także Dzidziusia, ładnie pachnie, bardzo ładnie pierze i nie uczula, mój syn ma bardzo delikatną skórę i wszystko było ok.
 
a my kupujemy proszki ktore nam znajomi z niemiec przywoza. sa lepsze i mniej ich idzie.
tak samo plyny do plukania. jakos niewierzylismy w to ze niemieckie sa lepsze ale jednak to prawda...
 
Ja używałem proszek z Loveli i problemów nie było. Słyszałem o Dzidziusiu lecz nie miałem szczęścia go nigdy kupić.
Obecnie piorę już normalnym proszkiem bo dziecko się już przyzwyczaiło (kontakt z ubraniami dorosłych).
 
Hej dziewczyny ja właśnie też dzis kupiłam dzidziusia proszek bo mały sie urodzi pod koniec października a musze poprac wszystko;)mam nadzieje,że bede zadowlona z proszku :)aaa słyszałam,że płyn do płukania to dobry jest JElp co sądzicie??b wiem,że dzidziuś też jest ale nie słyszałam opini na ten temat.Chociaz niektórzy płukają w normalnym płynie np Lenor i nic sie nie dzieje.Pozdrawiam Was Mamuśki :)
 
reklama
dzidzius proszek jak najbardziej sie sprawdził u mnie a do płukania miałam białe cocollino cudny zapach pozdrawiam:)
 
Do góry