reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

nie ni moje kochane tak nie mozna!!!!! piszcie cos!
dzis pani doktor pochwalila hubcia jak chodzi! ale oczywiscie za raczki tylko szkoda ze sam jeszcze nie moze!!!!!!!
odezwijcie sie prosze!!!!!
mamo igi czy ty juz znalazlas jakas prace bo cos cie dlugo nie ma?
 
reklama
Hej 8)

Nie mordziulka nie znalazlam, ale Iga daje mi popalic przez zeby nie moge nawet nic napisac (pozostaje mi tylko czytanie) tylko siadam przed komp. a ona zaczyna plakac i wyciaga raczki, ja to sie z na mam ::) a co do tej kliniki, jak mi powiedzialas o niej na poczatku to odrazu mi przez glowe przeszlo oszusci, teraz sie tyle o tym slyszy, ale za chwile pomyslalam przecie nie mozna wszystkich mierzyc jedna miarka, pewnie mam jakies urojenia. Bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy, zglosila to na policje?

No wiecie co ja to czasem tu zagladam i cos napisze z mordziulka ale reszta to naprawde sie obija :police: O0
 
no wlasnie cala reszta sie obija!!!!!!!!!!! tylko my tu cos pioszemy!!!!!! no i Pycha czasem po m jak milosc powie dobranoc!!!!!!!!
nie mamo igi nie zglaszala bo w sumie to widzialyusmy ten program w interwencji na polsacie i ta klinika juz od 4 lat tam jest i mase ludzi naciagneli (o ile wierzyc telewizji bo nie zawsze dobrze mowia, ale lekarze sie wypowiadali!) wiec nie ma co glowy zawracac!
pozdrawiam i przykro mi z powodu iguni ale jakos musi to przezyc. a probowalas czyms zlagodzic? jakies zele albo co.
 
Hejka :)
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :).
Na szczęscie w ostatni weekend Wojtasek zaczal bardzo ladnie utrzymywac się na nózkach,az jestem zdziwiona że tak szybko zrobił takie postepy ;D.No i siedzi tez juz całkiem ładnie.W połowie 6 miesiaca byliśmy z nim u neurologa i pani powiedziała że jest zupełnie zdrowy :laugh:,strasznie się z tego ciesze.
Podczytuje was czesto tylko nie mam czasu na pisanie :(,bo strasznie zalatana jestem ostatnio :mad:.

Pozdrawiam
 
anek24 mam nadzieje ze czesciej bedziesz bo ja sie juz tu chyba zadomowilam a tu cisza!!!!!!!
dzis huba wreszcie na rehabilitacje pojhedziemy i dogadamy sie z pania iza bo ma jechac z nami do wawy na kontrol
 
HEJ HEJ

U NAS JUZ TEZ ZACZĘŁY SIE ZĘBY, ALE OGÓLNIE NIE JEST ŹLE,

ALE MAM INNY PROBLEM Z MAJA, BO MÓJ MĄZ OSTATNIO BYŁ 4 DNI W DOMU I CAŁY CZAS SIĘ Z NIĄ BAWIŁ I ONA JUZ NIE CHCE SAMA, TRZEBA JA ZABAWIAĆ I DLATEGO NIE MAM ZBYT WIELE CZASU, A NIE CHCE JEJ BRAĆ PRZED KOMPUTER, TERAZ LEZY OBOK W WÓZKU, A JA MUSZE DO NIEJ MÓWIC I ZARAZEM PISZĘ

mordziulka DOBRZE ZE WYSZŁO NA JAW Z TA KLINIKA
anek24 GRATULACJE DLA WOJTUSIA
Mama_IgI NIECH TE ZABKI JAK NAJSZYBCIEJ WYJDA

Teraz śpiewam Mai "Jada jada misie" :laugh:
 
no chyba was troszke poruszylam! piszcie czasem ja czesto siedze na mamy siedzace w domach z dziecmi bo tu cichutko ale zawsze zagladam i cos naskrobe to was zmobilizuje do odpowiedzi!
 
hej!!!
Odkąd wróciłam do pracy na nic nie mam czasu....
Rehabilitantka powiedziała nam że Tomuś nie usiądzie i nie zacznie raczkować dopóki nie opanuje podopru bo ręce są słabe, a kręggosłup gotowy do siadania.....
a jak postępy Waszych maluszków?
Pozdrawiamy
 
reklama
hej anecik u mnie to samo hubert nie chce sie podpierac!!!!! jak by go pazylo!!!!!!!!!!! nie wiem co zrobic! i tez nie siedzi!
 
Do góry