reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

reklama
ach my mamy!!!!!!!!!!!! co tye biedne dzieci by bez nas zrobily!!!!!!!!!!!!
imag23897ab.jpg
 
jsorbek juz niedlugo!!!!!!!!!!!! ja na to czekalam dluzej niz inne mamy! jak juz pisalam hubcio jest opuzniony psycho-ruchowo!!!!!!!!!!!! ale jest oki!!!!
 
halo halo jest tu kto? niedziela minela!!!!!!! nadrabiac zaleglosci!
dzis chyba jeszcze nie pojedziemy na reh zadzwonie do pani izy i sie owiem ale pewnie nie...
 
Witajcie! :)

Ja tylko siadam przed komp. a Iga zaczyna plakac i wyciaga raczki, nie da nic napisac. Bylysmy dzisiaj na dlugim spacerku ( z dobre 4 godziny) a teraz jestem padnieta :-/ najchetniej juz bym przylozyla glowe do poduszki ;D
 
ja tez juz jestem padnieta hubert na szczescie juz sie kapie! ja ogladam m jak milosc (wy pewnie tez!) ale chcialam wam powiedziec DOBRANOC!!!!!!!!!!!
 
dobranoc !!! :) :) :)

ja juz po M jak Miłośc i po kąpaniu, wykorzystuję pobyt mojego męża w łazience, bo on trochę się złości, że ja ciągle przed kompem
 
reklama
hej! pamietacie jak pisalam o jakiejs prywatnej klinice ener vita? to juz nieaktualne szkoda se dup... zawracac bo to oszusci! wlasnie ogladalam interwencje na polsacie i akurat bylo o nich! moja mama sie nabrala stracila 560 zl!!!!!!!!!!!!
 
Do góry