reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

hej ;D

A probowalas dac jej czopek uspokajajacy (viburcol) mozna je podawac od 1 dnia zycia (2 razy na dobe) ja swojej maloej teraz podaje bo jest nie do wytrzymania jak zeby jej wychodza.
 
reklama
martap ja tak mialam z hubciem przez dwa miesiace dzien i noc nosilam go na rekach! spal po pol godziny bardzo zadko!!!!!!! ale jakos poszlo viburkol tez dawalam ale niewiele pomagal! bo hubert w szpitalu luminal dostawal! trzymam kciuki i napisz czasem jak u was!!!!!
 
no i znowu cisza!!!!!! hubert wlasnie mi usnol wiec teraz moge sobie poklikac. najprawdopodobniej dzis zaczynamy rehabilitacje u nowej pani! czekam tylko na telefon! mam nadzieje ze jakos sie pouklada ze bedzie mogla dosc czesto z nim cwiczyc!
 
Macio też usnał w trakcie zabawy ;D My dzisiaj jedziemy na cwiczonka i jestem ciekawa czy macio pochwali sie nowe umiejatnoscia, w sobote zaczał sie sam przewracac z brzuszka na plecki. Wyszło mu to dopiero 4 razy ale to zawsze cos ;D
 
wczoraj bylismy na pirwszym spacerku.po nim mala spala jak zabita i musialam ja budzic na kapiel i karmienie.w ogole wczoraj byla bardzo grzeczna,jakby inne dziecko:) dzis tez jest niezle, niestety mala juz na ranem zaczyna swoje marudzenie.ale dzis nawet szybko mi usnela,bo juz o 8.30 a wojowala od 5 rano. to i tak sukces bo potrafila wojowac od 3 rano do godz. 15 nawet:( szkoda tylko ze w dzien ladnie nawet spi a jakos w nocy nie chce i mamusia sie nie wysypia. ale moze jak sie obudzi (spi caly czas od 8.30) i usnie spowrotem to ja tez sie zdrzemne.propo czopkow, to nie chce ich uzywac na razie,moze jak bedzie wielka potrzeba.poza tym boje sie dac jej czopka,jak bym to wsadzila?:)oj,rozbudza sie,najwyzsza pora
 
hej hej
dawno tu nie zaglądała, a raczej zaglądałam ale nie pisałam,

martap22 u nas pierwsze 3 miesiące były ciężkie, mała tez ciągle płakała, w nocy było spoko ale w dzień koszmar, miała kolki, a teraz jest super ciągle sie śmieje, a jak płacze to raczej z konkretnego powodu, więc głowa do góry bedzie dobrze
 
martap22 masz racje z tymi czopkami! ja dawalam hubciowi luminal znaczy dalam 2 razy w domu bo przepisali mi bo juz nie wiedzielismy co jest grane a to raczej nie dobrze zeby dziecko plakalo dzien i noc z mala przerwa (pol godzinna) na spanie i tak spal moze z 5-6 razy na dzien wiec jakies 3 h ale to za malo na niemowle w nocy bylo to samo! jakos znioslam maz tez razem na zmiane go nosilismy (moj maz oczywiscie do pracy chodzil ale zawsze bardzo pomagal!) wiec mysle ze mozna a czopki faktycznie zostaw w razie potrzeby koniecznej! jestes mama wiec sama bedziesz wiedziala kiedy dac!

duzo cierpliwosci! i na pewno dacie rade! kciuki trzymamam!
 
reklama
No i dotarlismy na to usg główki nawet dało sie zrobic...przerwa troszeczke maleje, w kazdym razie nie powieksza sie. Jestem tylko ciekawa jak zrobimy nastepne usg jak ciemiaczko Macio ma bardzo małe
 
Do góry