reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

reklama
Witam dziewczyny :laugh:
ostatnio do was nie zaglądałam bo jak zwykle brak czasu
byłam wczoraj z małym u kontroli no i wkoncu jest zdrowy ;D i jak bedzie ładna pogoda to mozemy na spacerek isc
co do tesciow to wam wspołczuje szczeze ,ja naszczescie juz nie mam tych problemow a wogole to mamy zamiar wyjechac z kraju takze i od rodzinki bedziemy bardzo daleko :laugh:pozdrawiam
 
hello!!!!
ja tez teraz troszke narzekam na brak czasu! ale to chyba ta swiateczna atmosfera!!!!
ciagle sprzatanie i wogule!!!!!!
hubertowi dobrze wyszly badania ale sa jeszcze pewne niepokojace sprawy tylko to wymaga czasu! narazie siedzimy w domku do wawy za miesiac na kontrole do profesora a do centrum w sierpniu na konsultacje metaboliczna!
mamo igi przykro mi ze tak ci sie porobilo z tesciami ale chyba nigdy za nimi nie przepadalas! szkoda tylko bo ja nie lubie takich niesnaskow!!!!! wiec raczej bym tego nie wytrzymala. albo bym sie na dobre poklucila albo jakos probowala zalagodzic. ja wogule z reguly nie lubie sie klucic wiec czasem popuszczam! no ale moi tesciowie nie sa tacy i ich lubie!! na szczescie mi sie udalo normalnie trafic!!!!
 
Ciesze sie ze Hubciowi wyszły dobrze badania :D
My powoli bedziemy sie przygotowywac do szczepień. Po swietach idziemy do poradni dla wczesniaczkow i zobaczymy.

Ja tez teraz tylko sprzatam bo nie dosc ze swieta to jeszcze chrzciny. Mam juz dosc a jeszcze trzeba sie zabrac za pieczenie i gotowanie :p
 
kunda nie martw sie jakos to bedzie!!!!!!!!!!
wiesz to ze bubie wyszly dobrze badania to akurat zle bo z krwi mu zle wychodza i teraz nastepny kro to biopsja!!!!!!!!!
 
hej!!!
Przez to moje pójście do pracy brak mi czasu na BB.... byliśmy z Tomusiem u neurologa i już nie musimy chodzić na rehabilitację!!! Tylko co jakiś czas pokazać się do kontroli i obserwować.....

Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

Pozdrawiamy
 
no ladnie na chwilke was z oka spuscic i taka tu cisza!!!!!!! az mi temat na druga strone ciekl!!!!!
zmieniamy hubciowi rehabilitantke powiedziala dokladnie to samo co mowili nam lekarze z wawy i jest to porazenie i jak powiedziala calkiem spore ale narazie jeszcze sie z tym nie oswoilismy. mamy duuuza szanse na wyprowadzenie hubcia na maxa ale to czas pokaze. tylko nie da rady cwiczyc z nim codziennie ale i tak wcisnela nas poznajomosci! okazalo sie ze moj maz nal;ogowiec pilki noznej chodzi na chale z jej mezem i dopiero teraz sie zgadali!!!!!! a my jezdzilismy prawie 30 km codziennie! na szczescie teraz mamy blisko i mama nadzieje ze mu pomoze!!!!!!!!!!
 
reklama
Mordziulka napewno wam pomorze ta nowa rehabilitantka :D

A my jutro wybieramy sie na kontrole do wczesniaczków zobaczymy co nam powiedza no i moze pojdziemy na usg główki
 
Do góry