reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

reklama
Nie długo zwariuje jeden lekarz mówi ze widzi poprawe i mozna zaczac szczepic a drugi zeby sie jeszcze wstrzymac bo macio sie nie przewraca. Czy raz nie mogliby byc zgodni!
 
zasiegnij porady trzeciego!!! ja tak robilam! hubert zaczol szczepienia jak mial jakies 5 miesiecy! wiec nie ma sie co martwic i nadrobilismy juz ostatnie mial o czasie czyli na rok! a moze masz dobrego pediatre to ci podopowie? ja mialam i mi kazali sie wstrzymac tylko ze hubert mial drzenia i drgawki do 4 miesiaca. na pewno bedzie dobrze! troszke popytaj lekarzy i ludzi i moze sama podejmiesz decyzje. w moim przypadku bylo tak ze musialam miec zezwolenie na szczepienie pisemnie! a co z tym USG glowki?
 
jak bylismy dwa miesiace temu na usg główki to wyszło ze ma wiekszy odstep miedzy czaska a mozgiem niz ksiazkowy. Neurolog kazał sie tym nie martwic. A teraz powinnismy isc sprawdzic jak to jest z ta przerwa ale dzisiaj nie bylismy.
Rehabilitantka tez poradziła aby sie jeszcze wstrzymac ze szczepieniami az Macio zacznie sie przewracac i siadac. I myle ze tutaj maja racje. Neurolog dał nam ta czysta szczepionke bo jest bezpieczniejsza i powiedział ze jest poprawa od pierwszej wizyty. Tak wiec czekam az Macio zdecyduje sie przewracac bo narazie to mu sie nie chce
 
bedzie dobrze!!!!!
hubert tez ma te bardziej oczyszczone. teraz lata w chodaku juz go chyba troszke te zastrzyki postawily na nogi!!!!!!!
 
hej,moja coreczka tez sie urodzila z objawami niedotelnienia, dostala 6 punktow. na razie ma tylko 3 tygodnie i nie jest tak kolrowo-mala dostala biegunki,mam problem z karmieniem bo Wiktoria zbyl plytko chwyta piers i sie nie najada do tego ciagle steka bo boli ja brzuszek,wczoraj mi nawet wymiotowala.bardzo sie boje o nia,nie moge sie cos skontaktowac z pediatra.ach,oby wszystko bylo dobrze.na razie jakos zasnela,a meczyla sie od 3 w nocy i nie dala nam spac.
 
martap22 jak to nie mozesz sie skontaktowac z pediatra?????????? przeciez powinna do ciebie przychodzic polozna co tydzien jak przyjdzie to powiedz jej zeby jak najszybciej pediatra przyszedl!!!!!!!!!! i nie cackaj sie! to twoje dziecko jak cos jest nie tak to trzeba walczyc! a zreszta pediatra do domu powinien przyjsc do 3 tyg zycia dziecka! wiec dzialaj!!!!! i nie martw sie bedzie dobrze wszystkie bedziemy trzymac kciuki!!!!!!!!!
 
No czesc dziewczyny :laugh:

Ja normalnie nie mam czasu, zabiegana jak chole... mala jeszcze od 3 dni walczy z temperatura ( zeby wychodza) mowie Wam tragednia. Poszlam z nia dzisiaj kupic buty na wiosne (bo w tygodnu nie ma czasu) a do domu wrocilam z sandalami ::) chodzilam dowiadywalam sie u baby czy beda miec jakies buciki na wiosne dla dziewczynek firmy Bartek powiedziala ze dzisiaj beda, no i byly ale same sandaly :mad: wiec moze dziecko do lata bedzie chodzic boso lub w kozakach :laugh: ;D

dziewczyny, nic sie nie martwice (pozytywne myslenie to podstawa) dzieciaczki szybko nadrobia zaleglosci, trzeba ich tylko mobilizowac ze warto. Mordziulka a gdzie zdjeca Huberta w chodzicku? (nie wiem czy Ci mowilam, ale moja Iga miala byc Hubertem :laugh:)

I witam nowa mamusie i jej dzieciatko, 6 punktow nie nie jest malo (jesli ma dobre napiecie miesni, i lekarze w szpitalu stwierdzili ze wszystko jest dobrze to nie powinnas sie tym martwic, robili jej usg glowiki?) teraz musisz miec dobrego pediatre ktory bedzie sprawowal piecze nad Twoja mala, a jak nie mozesz sie skontaktowac z pediatra to zawsze mozesz pojechac na pogotowie, ale mordziulka ma racje polozna juz dawno powinna u Ciebie byc i pierwsza wizyta pediatry tez.


Pozdrawiamy :-* :-* :-*
 
Martap jak tylko cos cie niepokoji to idz do lekarza a jak go nie ma to pojedz na pogotowie. A połozna juz była u ciebie? Bo zawsze jeszcze mozesz skontaktowac sie z położna i niech ona przyjdzie.
 
reklama
hej,polozna przychodzi do mnie 1 w tygodniu,pediatra tez byla 1 raz na wizycie ale nie moglam zlapac jej telefonicznie by przyjechala do malej, w koncu znalazlam innego lekarza i byl wczoraj i wszystko oki. mala dostala lakcid na biegunke poza tym mala zdrowa.tylko ostatnio cos daje nam w kosc,w ogole nie chce spac,widze ze jest spiaca ale jakby na zlosc nam robila i nie zasnie,spi moze 4-6 godzin dziennie a to za malo jak na takiego malucha.nosze ja na rekach,glaskach,tule,przy cycusiu to jest praktycznie co 30 minut i nic nie pomaga.lekarz mowil ze trzeba to przejsc ale ja juz kolowata jestem bo przesciez ciagle nie spie,ledwo sie trzymam na nogach.ach,poradzcie cos
 
Do góry