reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja

reklama
mysz to wy tez nadal nie zaszczepiliscie wcale "odrą, swinką, rozyczka"?. o to jest nas wiecej. my mielismy przyjsc w 14-15 miesiacu, a moze 13-14 kurde nie pamietam.
 
wg kalendarza szczepien jest 13/14 ale nam na przyklad lekarka kazala przyjsc jak Jasio bedzie mial 12... No ale tuz przed urodzinami byl chory, potem byl po chorobie i powiedzialam ze niestety wlasnie wyjezdzam... No i wracam (to juz zgodnie z prawda) pod koniec sierpnia. Panie to odnotowaly i ponaglenia nie przyslaly.
No i odwleklam o ponad 3 miesioace w ten sposob :tak:
 
Pyzuncia - wlasnie dlatego Priorix jest lepsza ze powiklania po niej sa ponoc slabsze... Oczywiscie nie wystepuja u kazdego.
 
reklama
Wiecie co nie bójcie się za bardzo tych szczepionek. Kiedyś zrobiłam dokładny wywiad na ten temat i okazuje się że to co w szczepionkach najgorsze to konserwowanie rtęcią. Z tego co wiem żadna ze szczepionek którymi były szczepione moje dzieci konserwowana rtęcią nie była. Igi byłzdaje sięMMRem a Haneczka Priorixem. Informacje na temat tego jakie szczepionki sąkonserwowane lub nie rtęcią można znaleźć na sieci.

Ja szukałam w związku z tymi przypadkami autyzmu i innych zaburzeń spowodowanych szczepionkami i wydaje się że są to uzasadnione podejrzenia w przypadku szczepionek konserwowanych rtęcią.

Pozdrawiam

Agnieszka
 
Do góry