reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

witajcie Kochane!

co tam u Was? co tak cicho? wszystkie już schudły?

ja wciąż walczę. mam nadzieje ,że będzie dobrze. rikkapa co tam u Ciebie?
 
reklama
ja na razie trzymam się :-) 90 kg jest chciałabym schudnąć jeszcze (nim zajdę znowu w ciążę, bo coś mnie nosi na drugie dziecko :-))
 
Cześć Dziewczyny!
Ja w ciąży przytyłam 25 kg, masakra ale byłam ciągle głodna i efekty przyszły bardzo szybko. Karmię piersią, więc dieta odpada ale brak słodyczy i ćwiczonka działają :-) zostało mi jeszcze ok 4 kg, a planuję zrzucić więcej :-) najważniejsze, że efekty są już widoczne i nie tylko przeze mnie ;-)
 
wchodząc na ten temat spodziewałam się czegoś innego !!! jakiś porad co do ubrania czy zmiany dla dziewczyn w rozmiarze xxl !!! a tu .................
 
Cześć dziewczyny:)
Jak tam przygotowania do zimy?widziałyście jakieś ciekawe propozycje ubrań wierzchnich?
Dawno nikogo tu nie było....
Mam taki pomysł...może napiszmy jaki każda z nas ma styl ubierania...raczej elegancki czy bardziej luźny i sportowy...
Ja np.latam na sportowo,jakieś t-shirty,najczęściej jeansy jakaś sportowa torba i wygodne buty.Ale przyznam się szczerze,że dosyc juz mam takiego małolackiego stylu i chetnie na zimę widziałabym się w nieco bardziej dojrzałym odzieniu i bardziej kobiecym bucie...Dziewczyny...zainspirujcie mnie!!!
 
Hej. Ja dopiero zaczynam tyć....jestem w 12 tygodniu i narazie przybylo mi tylko 2 kg ale wiem wiem bedzie wiecej. Obecnie waże 60kg wzrost 166cm (moze niektorym wyda sie to malo ale dla mnie to duzo). Zanim zaszlam w ciaze wazylam 58kg i bylo to dla mnie za duzo. Do tego dodam ze mam okropny cellulit na nogach (calych) na szczescia na łydkach nie widac jak sie nie scisnie :p i na tyłku. Nie jestem zadowolona z tego jak wygladam ale no niestety bede pewnie jeszcze wieksza. Nie wyobrazam sobie zeby po porodzie nie probowac sie odchudzac...duze wcale nie jest piękne (przynajmniej nie dla mnie) nie chce sie pocieszac tym ze mimo ze jestem gruba to jestem gdzies tam jestem ładna. To nie dla mnie...
 
60 kg to wcale nie jest dużo , powiem szczerze że nie rozumiem dziewczyn które będąc szczupłe narzekają na swoją figurę bo są za grube, ja ważę 90 kg i nie powiem że jest mi z tym dobrze ale toleruję swoją tuszę, a jak będę się odchudzać to chciałabym schudnąć do 70 kg i mi to starczy .......
 
ja nie jestem szczupła...mam nogi jak parówki, obwisłe wstretne ramiona i okropne uda ktore jak chodze ocieraja sie o siebie...nie moge sobie kupic spodni zadnych bo albo sa za waskie w łydkach albo moj tyłek jest nie proporcjonalny. A jak juz znajde takie w ktore sie wcisne to z kolei mam tak wielka w nich pupe ze szok. Wszytskie moje przyjaciółki maja boskie ciała i ja tez kiedys mialam. Zawsze ubieralysmy sie w podobnym stylu, wiec kiedy zakładam cos co zawsze nosilam to w porownaniu do nich wygladam jak wieloryb. Teraz jeszcze to tycie w ciazy mnie przeraza!
 
reklama
Do góry