reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

właśnie sobie wyliczyłam, że wczoraj minęły 3 tyg. jak jestem na diecie. Wiem, że dla tych co są już 2-3 m-ce mój wynik jest marny, ale ja i tak jestem z siebie dumna :-)
Ogólnie samopoczucie ok, ale są momenty (cała niedziela jest takim najdłuższym "momentem"), że jest ciężko. Gdy kupuję rodzince chleb i pachnie nim cały samochód, to myślę sobie, po co to wszystko, jaki sens ma takie katowanie się... ;-):-D
Wczoraj upiekłam czekoladowe babeczki, które dodatkowo polałam gorącą czekoladą. Pokusa była tak ogromna, przechodziłam takie męki, że wzięłam kawałek babeczki do ust, pogryzłam i ... wyplułam :baffled::sorry2: mało brakowało... ;-)
 
reklama
brakuje Ci pieczywa?bo mnie brakuje na tej diecie strasznie,cieżko tak jesc mieso czy tam jakąś wedlinę samą lub jedynie z korniszonem :(
ale nic to!jak schudne jeszcze 10 kilo to bede baaaardzo zadowolona!
 
Witam! Ja też na diecie. Jak wam brakuje pieczywka to zjedzcie sobie bułeczkę dukanowską. Jest przepyszna. Mi też najbardziej na tej diecie brakuje pieczywa. Próbowałam wielu przepisów ale ten jest najlepszy i wyjątkowo łatwy.
Oto przepis:
1 żółtko
2 białka
2 łyżki otrąb owsianych
łyżeczka proszku do pieczenia
2 łyżki jogurtu naturalnego

Wymieszać składniki, wlać do dwóch pojemników i wstawić do mikrofali na 5 min.
Smacznego :)
 
Cześć Dziewczyny,
jeszcze niedawno miałam doła ze względu na moje 95 kg na końcu ciąży, a teraz na wadze 68 i mam zamiar zrzucić jeszcze min 3 kg:-) nie stosuję w sumie żadnej diety, bo karmię piersią...nie jem słodyczy, smażonego no i się ograniczam(staram się;-)) poza tym trochę ćwiczę. Nigdy nie byłam chuda ale 65 kg przy 171 cm wzrostu jest ok. Oczywiście nieco mniej też może być;-) Trzymam kciuki za Wasze diety, powodzenia i wytrwałości!
 
reklama
Do góry