reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

KASIAIALEX może nie doczytałam ....miałaś jakieś fizyczne dolegliwości po tej zelixie?
Moja koleżanka też brała kiedyś jakieś tabletki sprowadzane ze stanów chyba,z efedryną...schudła po nich całkiem nieźle,tylko miała zaburzenia snu i wyglądała jakby się amfetaminy naćpała...:(Jak było u Ciebie??

bacówka, u mnie ze snem było źle, ale w druga strone, tzn nie moglam sie obudzic. Byłam tak zmeczona, ze nie slyszalam budzikow ani niczego innego. Poza tym przejście pieszo 3 km zajmowało mi ponad godzine, gdzie normalnie taki dystans pokonywalam w ok 20 min. O jedzeniu wogole nie było mowy, bo po samym zapachu zbierało mnie na wymioty. Po wypiciu jednego piwa czułam sie tak, jak bym sama pół litra wódki obaliła. Jedynym plusem było szybkie zajscie w ciąże:) Gin stwierdził, że hormony zawarte w tym leku wpływaja za stopniowe wydłużanie owulacji:) Przez to mi sie wpadło(czego oczywiście ani troche nie żałuję). Lek ten był kiedys wydawany na recepte osobom bardzo otyłym, ale jak juz pisalam, jest wycofany ze sprzedazy. Ja odkupilam tabletki od kolezanki, ktorej maz wyjechal, a mial sie odchudzac, ale na obczyznie zdecydowal dac sobie spokoj.Naprawde ich nie polecam...

Kari, odkad chyba świat istnieje, jeszcze nie było człowieka w pełni z siebie zadowolonego:) Od zawsze gruby chce schudnac, a chudy przytyc:) Ja wcale za sliczna sie nie uwazam, wrecz przeciwnie, marzy mi sie zrzucenie kilku(nastu?) kg. Ale co do twoich problemów to szczerze współczuje. Naprawde musi byc ci ciezko samej ze wszystkim. Trzymaj sie:)
 
reklama
kochane :-) wątek odżyje wierzę w to na razie chciałam się pochwalić że ważę 90 kg czyli za dużo w dół nie idzie ale przynajmniej mam 4 kg mniej i nie rośnie :-) jest ciężko ale muszę wytrwać :-)
:-D
 
rikapa gratuluje
ja po 3mies przerwie wracam do dukana, potrzebowalam tej przerwy, a raczej moj organizm, przez 3 mies jadlam wszytsko i na szczescie przytylam tylko 2kg, teraz jestem znow na 1 fazie i mam nadzieje ze w koncu zobacze 9
pozdrawiam was sucharki
i piszcie o swoich postepach
 
reklama
Rikapa jak nie rośnie to już jest sukces!!!! Trzymam kciuki i życzę wytrwałości. Ja na razie nie dietuje się bo jestem w ciąży, ale po pierwszej zostało mi jakieś 10 kg. MAm nadzieję że teraz nie przytyje 25 kg bo w sumie będzie do zrzucenia 35 :( Pozdrawiam
 
Do góry