reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

nigdy nie chcialam byc wieszakiem, kiedyś ważyłam 43kg i było mi wstyd ze bylam taka chuda:) boskie ciało to wysportowane cialo bez cellulitu, bez obwisłych ramion i ocierajacych sie ud.
 
reklama
cześć Dziewczyny! Cześć Bacówka, co u Ciebie? :-)
Widzę sporo nowych "grubasków" ;-) Wracam do Was po długiej przerwie z podkulonym ogonem... Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Nie pisałam bo nie miałam co, nie stosowałam żadnej diety, objadałam się jak prosie i utyłam do 87 kg! :baffled:
Teraz zrobiłam drugie podejście do Dukana i jestem już w drugiej fazie (10 dzień). Schudłam 3 kg. Nie jest to dużo, ale może wytrwam i schudnę więcej. Wiem jedno, w Wigilię nie zamierzam sobie żałować... :-D:tak:
Co do stylu ubierania, to ja Bacówka jak Ty, śmigam na sportowo. Kiedy jestem zmuszona ubrać się elegancko czuję się dziwnie. Z jednej strony fajnie i kobieco, a z drugiej kompletnie idiotycznie, jakby to do mnie zupełnie nie pasowało
 
Cześć MAMUŚKA,
strasznie miło że jesteś..
Ja poległam na dukanie już dawno temu,na szczęście do tej pory przytyłam tylko 2 kg,ale jadłam absolutnie wszystko,co mi wpadło w ręce i MAMUŚKA dokładnie tak jak piszesz,najadałam się tak,że mało mi brzuch nie pękł.teraz waże 84,czyli schudłam 11-12 kg(nie wiem dokładnie,ale na starcie dukana ważyłam jakies 96-97 :(
jem 2 posiłki dziennie,ale za to wszystko,w rozsądnych ilościach.Na dukana wskoczę od Nowego Roku i będzie dobrze,czuję to.

3 kg to świetny rezultat,napisz co jesz..korzystasz z przepisów?
Co do ubierania..żeby wskoczyć w jakieś elegancie ciuchy,muszę schudnąć do rozmiaru 38,bo w 42-44 wyglądam jak karykatura na obcasach :(
 
Ostatnia edycja:
Bacówka to pięknie schudłaś!!!!!!! :tak:
Ja nie korzystam z żadnych przepisów. Za leniwa jestem... :sorry2:
Raz, zrobiłam sernik wg. przepisu, bo myślałam, że padnę jak nie zjem czegoś słodkiego. Pierwsze dwa kęsy były ok, ale potem myślałam, że rzucę pawia. Może ja coś źle zrobiłam, nie twierdzę, że przepis był zły.
W każdym razie, już wiem, że w Święta z premedytacją oleję dietę :tak::-D Nie dam sobie przez dietę zepsuć Świąt
 
Ja też nie robilam żadnych potraw z książki,trzymałam sie tylko piersi kurczaka,serków wiejskich light i coli light.O widzisz,to po świątecznej wyżerce możemy razem ruszyć znowu!Co Ty na to?Jak mi się chciało słodkiego to robiłam sobie taki twaróg zmiksowany ze slodzikiem,bo nie znosze białego sera z grudami.ale mozna go zjesc przez kilka kolejnych dni-do tygodnia ale nie dłużej .
 
Jestem ZA! Po Świętach ruszamy razem z dietą. :tak::-)
Ja też robię sobie biały ser ze słodzikiem, ale te wszystkie serki wiejskie, jogurty naturalne i kefiry, to mi uszami wychodzą. Mój przełyk nie chce już ze mną współpracować gdy poczuje, że to coś z tych rzeczy :baffled: Nawet na kurczaka patrzeć nie mogę, mimo że mogłam je jeść w każdej ilości, bo uwielbiałam. No cóż, ale spadek wagi rekompensuje te cierpienia.
Chociaż... pozwalam sobie na grzeszki. Nie jestem w stanie odmówić sobie mandarynek. Nie jem innych owoców, ale mandarynki wcinam. Zwłaszcza teraz, gdy są one takie piękne, soczyste i słodkie :sorry2:
 
U mnie grzeszki też były...a jakże!
Jak otwierałam lodówkę i za każdym razem ukazywał sie widok piersi,serków i tym podobnych pyszności,to chęć najedzenie odchodziła i udawało mi sie przez cały dzień wmusić tylko 1 serek i wypić litr coli :p Wiem,że nie na tym polega ta dieta,ale coż ja poradzę..biedny miś :)
 
Ostatnia edycja:
Mam mnóstwo przepisów, i tych na słodko , i tych na śniadanie, na obiad, kolację. Jeśli macie ochotę podeślę.
Jest mnóstwo blogów z przepisami, dość prostymi.:tak:
Dla chcącego nic trudnego.;-):-)

A może dołączycie do nas? : https://www.babyboom.pl/forum/stara...diecie-dukana-43692/index286.html#post6343957 Na pierwszej stronce znajduje się wiele przydatnych linków.:tak:
dziękuję! Ale ja nigdzie nie napisałam, że przepisów nie mam, tylko, że mi się nie chce

a oto link https://www.babyboom.pl/forum/modow...-f309/typy-sylwetek-wg-trinny-susannah-33304/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę,że nie tylko ja nie moge pospać w niedzielę :p
Mi tez nie chce sie robic tych przepisów,mam 3 osoby do wykarmienia poza mna,więc nie mam ani czasu ani ochoty na robienie dwóch obiadów :)
Mamuśka,a jak Twoje samopoczucie na starcie diety?
 
Do góry