reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
Ja tu jestem,spałam z małym trochę bo tak mnie upał zmęczył ze juz padałam na twarz :p
teraz za sprzatanie się wezmę i obieranie kartofli bo stary jak z fabryki wróci to głodny jak wilk pewnie :(dzisiaj u mnie powtórka z wczorajszego obiadu,jeszcze nigdy u m.nie przeszło dwa razy z rzedu to samo na obiad,najwyżej na kanapkach poleci jak mu nie pasuje :phehehe
 
:-) ja też się zgłaszam, byłam z mała i moim M nad jeziorkiem i w Wielkopolskim Parku Narodowym :-) właśnie zjadłam arbuza i byłam pod prysznicem :-) dieta trwa :tak:
 
Dopisuje się do Was kochane! :-) Ja też mam nadwagę, ale dorobiłam sie jej juz po porodzie (choc i przed zajściem w ciążę piórkiem nie byłam ;-)) - bo przez ciąże to wrecz schudłam 6kg, taki ten mój Synus był "żarłoczny", ze brał wszystko co wartosciowe dla siebie - no, chyba przesadziłam, bo urodził się z piórkową waga 2800g ;-) Teraz jestem na diecie i mam nadzieje schudnąć do mojej wagi sprzed 3 lat, czyli 65 kilo. Bedę tu z Wami pisała (choc z krótką przerwa bo pojutrze wyjeżdżam na upragnione WAKACJE! :-D)
Buziaki i prosze dzielnie sie na dietach trzymać!
 
Ja od dawna próbuję walczyć ze swoją nadwagą. Wprawdzie nie przytyłam po ciąży, tylko z własnej głupoty, ale jeśli chcę myśleć o dziecku, to chcę schudnąć. Wypadałoby..
 
reklama
insert jeśli ktoś ma nadwagę to nie znaczy że przytyje w ciąży 30 kg ;-) mam koleżankę która zachodząc w ciążę ważyła 85 kg a przez całą ciążę przytyła 9 :-D a za to druga koleżanka ważyła 50 kg i przytyła w ciąży 30 kg :-) więc wiesz na to nie na reguły ;-)


halo dziewczęta co tak cicho czy wszystkie na wakacje wyjechały???
 
Do góry