reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

ja też od dziś na diecie

zero słodyczy, zero lodów, zero jedzenia po 18.
i tak dziś zjadłam serek wiejski i kromkę chleba razowego, a teraz wlaśnie jem ryż z burakami , trochę mnie mdli, ale mam nadzieję,że dam radę,

bo ja się dziewczyny wstydzę jak wyglądam , i wiem ,że mogę wszystko tylko troszkę muszę się postarać.
 
reklama
ja też od dziś na diecie

zero słodyczy, zero lodów, zero jedzenia po 18.
i tak dziś zjadłam serek wiejski i kromkę chleba razowego, a teraz wlaśnie jem ryż z burakami , trochę mnie mdli, ale mam nadzieję,że dam radę,

bo ja się dziewczyny wstydzę jak wyglądam , i wiem ,że mogę wszystko tylko troszkę muszę się postarać.


to powodzenia
 
Framamapowodzenia Ci życzę i wytrwałości :tak:

Mamusia2008 ja nie próbowałam dukana bo jak czytałam to chyba trochę za skomplikowany dla mnie :-D

mloda_mamusia1 każda z nas na swój sposób przeżywa to, że jest duża ja ważę 94 kg przy wzroście 168 cm :-(
 
więc dziewczynki wklejam moje zdjęcie z dnia dzisiejszego jestem załamana na maxa :-( no ale mam w końcu motywację i od jutra zaczynamy się odchudzać :tak:
PIC10081101.jpg
ech tragedia to zdjęcie wyglądam masakrycznie!!!!!!!!!!
 
nie przesadzaj,znam takie co wyglądają znacznie gorzej:)najlepsze w tym jest to,że chcesz to zmienić i nie zamierzasz się z tym oswajać,nie wiem czy robisz to tylko ze względu na to że źle się czujesz bo tak wyglądasz czy masz tez problemy zdrowotne związane z tuszą??ja zaczęłam odchudzanie bo mi kregosłup nie daje spać,chodzić ani siedzieć!

p.s. mam taką sama budowe jak Ty,tylko niższa sporo jestem :)
 
Ostatnia edycja:
bacówka ogólnie dzisiaj jak mąż mi pokazał to zdjęcie to się poryczałam wiedziałam ,że jestem gruba ale że aż tak (chyba nie dopuszczałam tego do siebie) więc czas się za siebie wziąć !!!! Ogólnie źle się czuję z tą tuszą a poza tym serducho zaczyna mi nawalać (mam arytmię )
 
rikapa Ty z córeczką jesteś na zdjęciu ?

Ale ładne z Was kobietki :) :)
rikapa bardzo Ci dopinguję i trzymam mocno kciuki za dietkę.

dasz radę Kobietko! więcej wiary w siebie!!!!!!

ja dziś drugi dzień na diecie i wiecie co? ciągle myślę co zjem, może borówką z musli i jogurtem naturwlnym na śniadanie?

miłego dnia !!!! :)
 
reklama
Framama tak to my na tym zdjęciu:tak: no i zaczęło się od dziś dietka :-D
za Ciebie też trzymam kciuki :-) daj znać jak Ci idzie :tak: aaa i dziękuje za życzenia:tak:
 
Do góry