reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Pinki tak oszukują, mnie też ostatnio w hu testy zrobiły
W takim razie w które najlepiej się zaopatrzać? Które są najlepsze z najlepszych?
 
reklama
No właśnie też biorę ten z Aliness, ale strasznie dużo trzeba tych tabletek. Chciałabym coś w 1-2 kapsułkach. Ja z tych niepijących lekarstw 😜
Może w weekend zrobię research.
Dzięki 😊

Ogestan (ma tez kwas foliowy w skladzie, ale jest na PCOS) biorę od 2 tygodnii
 
Pinki tak oszukują, mnie też ostatnio w hu testy zrobiły
W takim razie w które najlepiej się zaopatrzać? Które są najlepsze z najlepszych?
Chyba takich nie ma 🤷‍♀️
Mozna robic test pozniej to nie ma wątpliwości, ale wiemy ze ciezko sie powstrzymać 😜
Ja mam po prostu mam kilka testow różnych żeby sprawdzić kazda ewentualna kreskę.

Teraz już nie mam nadzieji po tym co zobaczyłam…
Ejj, nie ma co. Poczekaj na bete i będziesz dopiero wiedziala.
 
reklama
Teraz już nie mam nadzieji po tym co zobaczyłam…
Niepotrzebnie nastawiasz się negatywnie, każdy test moze się zdarzyć felerny, i niekoniecznie Ciebie teraz to spotyka. Wiadomo, oczekując na betę napiecie wzrasta i czarne chmury myśli Cię nachodzą. Ale spokojnie czekaj na potwierdzenie. Będzie pozytywnie.

Ja dzis robiąc test trzęsłam się jak galareta (chyba konczy mi się czas) nie wiem czemu są momenty, gdy tak reaguje i takie gdzie na luzie to robię. 🤷‍♀️😂
 
Do góry