reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

A od kiedy jesteś w tej poradni na nfz? Miałaś robioną u nich stymulację, czy teraz masz? Pytam bo planuję się zapisać do takiej poradni, ale nie chce żeby znowu wciskali mi leki stymulacyjne, tylko planuję żeby zrobili mi badania i ew inseminacje 8-) ale czy to przejdzie....
pierwszy raz byłam wczoraj. Ja nigdy nie miałam stymulacji, bo mam swoje owulacje bez zarzutu. I nie proponowali mi stymulacji w takiej sytuacji. Nie wiem czy przy inseminacji będą, ale szczerze - w ogóle bym nie chciała. Po co poprawiać coś co jest dobre :D
 
reklama
to już ten czas gdy jako prezent życzysz sobie pudełko na tabletki 😂🤣
Pudełka mam chyba 4 różne, dopiero z czwartym plus torba na leki jako tako doszłam do ładu 🙈 żyćko.
W tym cyklu już ruszacie z tematem, tak? Masz jakiś konkretny plan czy beztroskie bzykanko? No i przede wszystkim czy remont już sie skończył?! 😀
 
dzień dobry również po nieprzespanej nocy, ale tym razem przez okresowy ból. Tuliłem mocno termofor.

Pisalyscie jakiś czas temu o dobrych tabletkach przeciwbólowych na okres? Ja ketonal używam w chwilach kryzysu, ale nie jest on za dobry. A tez okres (pierwszy od biochema) jest gorszy niż tez bezpośrednio po! Bardzo boli i jest obfity
Vemonis Femin
Deksak sl szaszetki
 
nie, nie żartowałam;) po prostu nie kojarzę i myślałam, że mi nick po prostu umknął , a pilnuje pierwszej strony i trochę oszukuje, bo jak się Nevka udzielala w tym wątku, ale się nie zapisała i wysikala pozytyw, to ją dopisałam😅 więc chciałam sprawdzić, czy to nie ta sama sytuacja, ale widzę, że nie.

Dla mnie to trochę dziwna sytuacja i wprowadzanie podwójnych standardów, ale jeżeli Wam to nie przeszkadza, to mi też. Jak pewnie widać mam ostatnio gorszy czas, więc pewnie dlatego to tak odbieram, ale nie chce rozpoczynać żadnej gównoburzy, więc wszystko w porządku, jest ok :)
Powiem tak, ja znam zasady dlatego zaraz o nich napisałam :) tak jak mówiłam każdy ma prawo mieć gorszy czas, absolutnie nie uważam zeby robić jakaś gownoburze bo (oby) zaraz i tak stad ucieknę na mamuśki. Co nie zmienia faktu, ze wiernie Was podczytuje mimo, ze się nie zapisywalam bo są tu dziewczyny z którymi zaczynałam tutaj prawie rok temu :) które podziwiam ( oczywiście jak wszystkie z nas 😘) za wytrwałość i wiedzę. Kibicuje z całych sił i dalej będę to robić nawet z ukrycia 😀
 
reklama
Do góry