reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

nie 😂 Biorę całą garść różnych tabletek na raz 🤣
Ja ostatnio liczyłam i wyszło mi 18 tabletek dziennie + dwa zastrzyki 😂 kupiłam sobie nawet specjalny pokrowiec na leki żeby móc je nosić ze sobą do pracy itd 🤣
wyśpisz się na ciążowym L4 8-)
Jason Sudeikis Good Luck GIF by Apple TV+
 
reklama
@LadyCaro gdzieś mi smignął Twój post, że szykujecie się do inseminacji? :) I jak się z tym czujesz? Czujesz, że to może być to? ☺️
W tych staraniach najgorzej być bez planu i odbijac się od ścian, a u Was od histero się dużo wyjaśniło i myślę, że finał starań coraz bliżej 🙂
wiesz co ogólnie dobrze się czuję bo plan jest, ale mam świadomość, że skuteczność inseminacji jest dość niska. No ale jak to na NFZ i i tak nie płacę to co mi szkodzi.
Ja to już jak ja - mam sceptyczne podejście do wszystkiego, bo nie mam ogromnej wiary, ze mi się uda
 
Dzień dobry!
Ja po badaniach krwi i czekam na wyniki. Robiłam TSH, insulinę i glukozę. Zobaczymy czy leki, suple i ogarnięcie odżywiania działa. Przechodzę powoli na post przerywany :D
Jak długo stosujesz dietę? Bo podobno dopiero po 3 miesiącach są zauważalne różnice w wyniach badań.
 
wiesz co ogólnie dobrze się czuję bo plan jest, ale mam świadomość, że skuteczność inseminacji jest dość niska. No ale jak to na NFZ i i tak nie płacę to co mi szkodzi.
Ja to już jak ja - mam sceptyczne podejście do wszystkiego, bo nie mam ogromnej wiary, ze mi się uda
A od kiedy jesteś w tej poradni na nfz? Miałaś robioną u nich stymulację, czy teraz masz? Pytam bo planuję się zapisać do takiej poradni, ale nie chce żeby znowu wciskali mi leki stymulacyjne, tylko planuję żeby zrobili mi badania i ew inseminacje 8-) ale czy to przejdzie....
 
Jak długo stosujesz dietę? Bo podobno dopiero po 3 miesiącach są zauważalne różnice w wyniach badań.
Od końcówki roku, ale z odstępstwami niestety, ale mam zalecenie badań bo biorę dużą dawkę metforminy i mam zobaczyć jak organizm na nią reaguje. :D
 
Nie wiem 🤣
Człowiek taki stary i taki głupi 🤣
Doskonale wiem jak to jest. Może nie liczyłam swoich szans w % ale jak miałam 3 pęcherzyki, na jajniku przy drożnym jajowodzie dostałam zastrzyk na pęknięcie to byłam pewna, że bliźniaki będą.
AAAA i proga wtedy miałam jak w II trymestrze - 45 🤣
 
reklama
Jej. I właśnie w windzie w pracy zauważyłam kolejne zmarszczki :(((( kiedy to się zaczęło??!!!
 
Do góry