reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Abolutnie nie jestem od 18 cykli obecna i aktywna i ja doskonale Cie pamiętam, dla mnie nie ma znaczenia czy zapisalas się czy nie akurat w tym m-cu, po prostu dla mnie jesteś jedną z tych staraczek z m-cy. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na powtorzenie bety.
Bolilol Cię nie kojarzy, bo jest krócej niż rok. Ogólnie myslalam nawet, ze żartuje z tym pytaniem 🤣😂😁
nie, nie żartowałam;) po prostu nie kojarzę i myślałam, że mi nick po prostu umknął , a pilnuje pierwszej strony i trochę oszukuje, bo jak się Nevka udzielala w tym wątku, ale się nie zapisała i wysikala pozytyw, to ją dopisałam😅 więc chciałam sprawdzić, czy to nie ta sama sytuacja, ale widzę, że nie.

Dla mnie to trochę dziwna sytuacja i wprowadzanie podwójnych standardów, ale jeżeli Wam to nie przeszkadza, to mi też. Jak pewnie widać mam ostatnio gorszy czas, więc pewnie dlatego to tak odbieram, ale nie chce rozpoczynać żadnej gównoburzy, więc wszystko w porządku, jest ok :)
 
Dzień dobry. Ja już w drodze do kliniki wiec ja z kolei znów się nie wyspalam, bo za mną znów całe 4,5 godz snu ale no cóż, po śmierci się wyspie ;)
Tired Tom And Jerry GIF
wyśpisz się na ciążowym L4 8-)
 
dzień dobry również po nieprzespanej nocy, ale tym razem przez okresowy ból. Tuliłem mocno termofor.

Pisalyscie jakiś czas temu o dobrych tabletkach przeciwbólowych na okres? Ja ketonal używam w chwilach kryzysu, ale nie jest on za dobry. A tez okres (pierwszy od biochema) jest gorszy niż tez bezpośrednio po! Bardzo boli i jest obfity
 
dzień dobry również po nieprzespanej nocy, ale tym razem przez okresowy ból. Tuliłem mocno termofor.

Pisalyscie jakiś czas temu o dobrych tabletkach przeciwbólowych na okres? Ja ketonal używam w chwilach kryzysu, ale nie jest on za dobry. A tez okres (pierwszy od biochema) jest gorszy niż tez bezpośrednio po! Bardzo boli i jest obfity

Mi najbardziej pomaga naproxen. W aptece dostępny też bez recepty pod innymi nazwami. U mnie świetnie radzi sobie z bólem kręgosłupa i brzucha w trakcie okresu. :)
 
reklama
Dzień dobry!
Ja po badaniach krwi i czekam na wyniki. Robiłam TSH, insulinę i glukozę. Zobaczymy czy leki, suple i ogarnięcie odżywiania działa. Przechodzę powoli na post przerywany :D
 
Do góry