reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
to absolutnie nie jest powód do wstydu! W żadnym przypadku! 🥺
Nie umiem otwarcie rozmawiać o swojej niepłodności 🥺 jak ktoś pyta to mówię, ze my jeszcze o dzieciach nie myślimy i koniec tematu.

Doskonale Cię rozumiem i przytulam. U mnie doszło już do tego, że zaczynam unikać ludzi, którzy mają dzieci, albo są w drodze, nie radzę sobie z tym totalnie.
Z mężem tez stwierdziłam, ze po prostu nie będziemy się spotykać ze znajomymi, którzy mają małe dzieci lub się spodziewają. Za ciężkie jest to dla nas.
Pewnie wyjdziemy na dziwaków, ale na tą chwilę nie umiemy inaczej.
 
Nie umiem otwarcie rozmawiać o swojej niepłodności 🥺 jak ktoś pyta to mówię, ze my jeszcze o dzieciach nie myślimy i koniec tematu.


Z mężem tez stwierdziłam, ze po prostu nie będziemy się spotykać ze znajomymi, którzy mają małe dzieci lub się spodziewają. Za ciężkie jest to dla nas.
Pewnie wyjdziemy na dziwaków, ale na tą chwilę nie umiemy inaczej.
właśnie ja nigdy nie myślalam, ze mnie to spotka ale cieżko juz mi sie spotykać ze znajomymi. Albo z dziećmi, albo z brzuchami...
 
Niestety, tez tak uważam , ale dziękuje za wiadomość. Dam znać jak się dowiem czegoś nowego
bardzo możliwe, że po prostu owulacja Ci się przesunęła, to się zdarza. Generalnie dopóki nie dostałaś okresu, dopóty możesz mieć nadzieję :) (no chyba, że ostatni stosunek był bardzo dawno)
 
Ech, ja bym wiele dała żeby mi chociaż z jednym dzieckiem poszło łatwo ;). Piszę to żebyś doceniła, że jednak dziecko masz, a wiele z nas tu nie ma tego szczęścia i być może nigdy go nie zazna.
wiem, właśnie doszło do mnie, że masz rację 😞 mam jedno a wymyślam, a wiem ze Wy macie "gorzej". Nigdy nie chcialam Was urazić ani nic takiego napisać żebyście to źle odebrały. Ale instynkt to instynkt nieraz nie opanuje tego 😞
 
reklama
Do góry