reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
U mnie nie ma co smutac 😉
Owulaki robiłam 31 stycznia taki fedt najciemniejszy a 1 miałam takie bole podbrzusza że zaznaczyłam że owulka tego 1lutego bo później owulaki juz blade.
Także jeśli dzis się nie pojawi to ja już nie wiem co jest grane skoro nie ciaża🤷‍♀️
 
Jeszcze nie zdecydowałam, na razie myślę o wkładce

Z tego co rozumiem, to przed ivf się je zwiększa estrogenem, a ja nie jestem pewna, czy przy moim za wysokim estradiolu można to tak zrobić - jakoś do tej pory wszyscy mówią, że za cienkie, a nikt mi estrogenów nie proponuje ;(




Bo w normalnym życiu nikt nie nosi na koszulce swojego życiorysu :) lubię poznawać ludzi sama, dowiadywać się od nich informacji, zapamiętywać, czuję się wtedy zaangażowana w relację z daną osobą i całą społeczność :) i tak też u siebie niekoniecznie chce, żeby każdy, bez żadnego wysiłku wiedzial wszystko o moich staraniach, bez zadania sobie trudu przebicia się przez mój spam i wyciągnięcia z niego tych informacji albo zapytania mnie o to :)



Zgadnijcie, kto nie ma nadal wyników :)
to aż niemożliwe. Serio. Czyli albo zgubili albo korzystaja z innego lab czyli wysyłają, tam badaja itd..
 
Dziewczyyyyyyny jak mi się dziś nic nie chce, a dopiero 10godzina, ło matko jak ja chce już piątek 🥺
O to to to właśnie.... jak mi się nic a nic nie chce...
Jezu, ja też dziś weny do pracy mam zero. Wczoraj miałam doła odnośnie moich niepowodzeń i piłam whisky. Mam trochę kaca nawet.
Też mam doła, że pauzuję, ale bez kaca. Normalnie czas mi za wolno leci. Już marzec chcę...
Czyli twoja rdza to nie był jeszcze okres tylko h..wie co?
 
reklama
O to to to właśnie.... jak mi się nic a nic nie chce...

Też mam doła, że pauzuję, ale bez kaca. Normalnie czas mi za wolno leci. Już marzec chcę...
Czyli twoja rdza to nie był jeszcze okres tylko h..wie co?
nie mam pojęcia co to było. Jak nie dostanę okresu w terminie to uznam to za okres chyba. A jak dostanę, to uznam to, za oczyszczanie się złego endometrium. Win win
 
Do góry