reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Mam małe wątpliwości co do mojego testu czy on nie jakiś ferelny to raz a dwa.mialam go w aucie z miesiąc 🤣 dziwnie wybarwiła się jedna kreska ledwo miesiąc się w oknienku🤔🤔
 
reklama
jezzzu jest 10;50 a ja od 7 nie zrobiłam nic. Od rana swietujemy urodziny koleżanki, zeżarłam placka, torta i nie mogę się ruszyć... ;) jeszcze 10 minut i mam przerwę...Uwielbiam swoją pracę 8-)
jak nic nie zrobiłaś. A kto forum przeczytał, a z ludźmi relację podtrzymał, to wszystko nic??

Mam tak samo w pracy i dlatego ja uwielbiam bo od 7 jeszcze nie ogarnęłam nic oprócz pogaduszek :)
 
nie zalałaś czasem testu? albo felerny test.
Mialam jakiś quixx... On chyba nawet 25mlu No nie?🫣 dziwne dla mnie bo widzialam testy tej firmy i kreska normalnie na środku była i wgl a moja taka dziwna 🤣 albo mi sie wydake juz....🙄
20230213_094810.jpg
 
Mam małe wątpliwości co do mojego testu czy on nie jakiś ferelny to raz a dwa.mialam go w aucie z miesiąc 🤣 dziwnie wybarwiła się jedna kreska ledwo miesiąc się w oknienku🤔🤔
Pokaż test.
Ja zamowilam kilka testów pink strumieniowy i w ujj wsadzilam to pudelko nie wiem gdzie, pszeszukalam kilja miejsc i nima🙈😂🤷‍♀️ oby znalazły się najpóźniej 8 dni po.... totalny nieogar ze mnie😂😂😂
 
reklama
Do góry