reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Ja już dziabnięta, czekam 🫣😮‍💨Zobacz załącznik 1495308
położna powiedziała, ze teraz na każdej wizycie będziemy pobierać krew 🥴

Żeby nie było zbyt kolorowo, to u nas wywaliło system i nie działają kompy 🤣 każdy biega jak poparzony żeby to naprawić, techników czterech co najmniej 🙈 uprzedzono mnie, ze paragon w związku z tym dostanę na następnej wizycie a wyniki badań mogą pojawić się na panelu z opóźnieniem.
jaram się Twoim cierpieniem, bo na koniec będzie w brzuchu mały groszek!
 
Hej kochane 🙂 jestem tu nowa, za mną już 16cs, wczoraj 12dpo test negatywny. Liczyłam na inny wynik ponieważ jestem po wycięciu polipów i antybiotykoterapii na zapalenie endometrium 😞 czy któraś z Was jest po podobnych przejściach jak to zapalenie, nie wiem czy są się to wyleczyć i zajść naturalnie w ciąże

@LadyCaro
 
Hej kochane 🙂 jestem tu nowa, za mną już 16cs, wczoraj 12dpo test negatywny. Liczyłam na inny wynik ponieważ jestem po wycięciu polipów i antybiotykoterapii na zapalenie endometrium 😞 czy któraś z Was jest po podobnych przejściach jak to zapalenie, nie wiem czy są się to wyleczyć i zajść naturalnie w ciąże
Jaaaa jestem po antybiotykoterapii na zapalenie endometrium i póki co mam jakieś dziwne plamienia od czwartku. Dziś 12dpo (ale tylko według obserwacji i kalendarza). No i nie udało mi się zajść w ciażę naturalnie, ale 2 tyg temu skończyłam antybiotyki :p
 
Dzięki! Vila, strasznie go lubię 😀 był niedrogi i jest dobrej jakości, czyli tak jak lubię najbardziej 🤣😛😛

Pięknie, dyplomatycznie ich zaorałas 😀
wyszłam z założenia, że awanturę zawsze zdążę zrobić :)
Awanturę przewiduję w trzecim lub czwartym etapie korespondencji, ale to zobaczę, na razie mam przygotowany bardziej szczegółowy plan na drugi etap :D
 
jaram się Twoim cierpieniem, bo na koniec będzie w brzuchu mały groszek!
przez ostatnie 4 lata spuściłam chyba z 5 litrow krwi, wiec to już na mnie nie robi wrażenia, chociaż żyła zaczyna mi się już zapadać jak emerytowi 🥴 ale dla mojego dziecka jestem w stanie znieść wszystko 😍
Dostałaś już okres?
 
Jaaaa jestem po antybiotykoterapii na zapalenie endometrium i póki co mam jakieś dziwne plamienia od czwartku. Dziś 12dpo (ale tylko według obserwacji i kalendarza). No i nie udało mi się zajść w ciażę naturalnie, ale 2 tyg temu skończyłam antybiotyki :p
To dokładnie tak samo jak ja 😁 liczę ze jak nie ten to kolejny cykl będzie owocny
 
O ranyyyyyy tak bardzo bym chciała mieć transfer w tym samym terminie co Ty 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Happy Jonah Hill GIF
Byłoby super!
Widoki masz na jaki timing mniej więcej?
 
reklama
Do góry