reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
"Z kolei podwyższone stężenie AMH we krwi – powyżej 6 ng/ml - jest obserwowane u kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS). Świadczy o patologicznym wytwarzaniu tego hormonu przez dużą ilość pęcherzyków jajnikowych." (źródło: Klinika Bocian)
No ok, tylko co chcesz przez to powiedzieć? Bo ja kojarzę jedynie, że nie da się podnieść AMH, np. suplami czy dietą. Są przypadki dziewczyn, które AMH mają, np. na poziomie mniej niż 1 i chciałyby to jakoś podnieść lekami itp., ale podobno na tę chwilę nie da się tego skutecznie zrobić.
To, że AMH jest patologicznie wysokie w przypadku choroby, to jednak coś innego, do czego nikt nie chce zmierzać
 
Nie otwieraj oczu
widziałam :)
Link do: Ty | Oficjalna witryna Netflix

Dla mnie to trochę thriller, chociaż widzę, że jest zaklasyfikowany inaczej, ale polecam, mnie bardzo wciągnął.
widziałam :)
Piękna jest Magda Karwacka, ta co była w top model. Wyświetla mi się na tik toku... Wow 😍
No, ale dla mnie w top model była ładniejsza, teraz widać, że jest poprawiona i podobna do instakopii.
Jor łelkom
 
reklama
Powiedzcie mi ze nic się nie stanie jak wypije dzisiaj winko ❤️👌🏻
Betty White Drinking GIF
 
Do góry