reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
W przedostatnim odcinku Akademii Płodności, był wywiad z jakimś profesorem, który zajmuje się leczeniem niepłodności. On tam właśnie wskazywał, że AMH jest najlepszym predyktorem funkcji jajnika i nie da się go poprawić.
"Z kolei podwyższone stężenie AMH we krwi – powyżej 6 ng/ml - jest obserwowane u kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS). Świadczy o patologicznym wytwarzaniu tego hormonu przez dużą ilość pęcherzyków jajnikowych." (źródło: Klinika Bocian)
 
W przedostatnim odcinku Akademii Płodności, był wywiad z jakimś profesorem, który zajmuje się leczeniem niepłodności. On tam właśnie wskazywał, że AMH jest najlepszym predyktorem funkcji jajnika i nie da się go poprawić.
Ale amh też nie do końca pokazuje jakość, a bardziej ilość. Wysokie amh nie zawsze oznacza dobrą jakość komórek. Ale pogadam jutro z tą lekarką jeszcze i podzielę się z Wami tym co mi powie na ten temat.
 
reklama
A mi się chyba cykl bezowulacyjny szykuje, 13 dc a na testach owu zaledwie cień, gdzie pik w ostatnich dwóch miesiącach miałam w 16 dc. Chyba że się przesunie🤔
Zrobiłyscie mi ochoty na jakiś dobry film wieczorem, zaraz przyjrzę co tam polecacie jeszcze 😍
 
Do góry