reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
A właśnie, na „l4 ciążowe” można iść zaraz po pozytywnej becie czy dopiero po założeniu karty ciąży? 🤔
Ja miałam przed założeniem, nie zdążyli mi założyć karty ciąży. Ale jak już wiedziałam ze ciąża się nie rozwija to lekarz wypisał mi normalnie „nie ciążowe” zwolnienie…
 
@Mrufka@@1 weź nie wygłupiaj sie
No nie ma :(


Screenshot_2023-02-07-14-12-46-54_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
reklama
Dziewczyny, nie dajcie soie wmówić, że plamienia są normalne!!! Oczywiście jakieś plamienia np 2 dni przed okresem to okej, bo to po prostu okres się rozkręca, ale każde plamienia międzymiesiaczkowe nie związane z okresem nie są normalnie i nie jest 'taka Wasza uroda"!!!
U mnie najprawdopodobniej były zaburzenia prolaktyny, po zabiegu łyżeczkowania wszystko wróciło do normy
 
Do góry