reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Jezu, mam wyniki!
Gratulacje!
@Mrufka@@1 o której zaczynasz odświeżać?
No ja odświeżam od 8:00 😅😅😅

Still Waiting Office Tv GIF by The Office
 
reklama
ja mam w sumie podobnie, dodatkowo beznadziejna atmosfera w pracy, ciągle jakieś komisje mobbingowe (muszę zeznawać albo jako świadek, albo jako przełożona tych co skarżą i tych co są oskarżeni🤯), zaliczyłam już nawet sprawę w sądzie. Każda pierdoła urasta do rangi ogromnego problemu. Człowiek człowiekowi wilkiem. Tylko kucie i szczucie 🤮Ponadto praca pod ogromną presją i mijam setki ludzi każdego dnia w terminalu, którzy zapewne roznoszą setki chorób więc zrobię dokładnie tak samo jak Ty 🙂
U mnie tez atmosfera ostatnio licha ale to nie jest powód, ja mam wynagrodzenie złożone z podstawy+premia uznaniowa która stanowi 60-70% moich dochodów. warunków do pracy dla ciężarnej u mnie nie ma, jest bardzo zimno (na minusie) i dojście do mojego biura wymaga przejścia przez halę gdzie jeżdżą widlaki itd dlatego mój pracodawca może mnie zwolnić z obowiązku pracy z zachowaniem uposażenia ale wtedy naturalnie zabierze mi premię no bo z jakiej racji mam ją dostawać skoro mnie nie ma w pracy? A następnie macierzyński wyliczy mi się z dochodów wliczając te pomniejszone o premie. Musiałabym na głowę upaść żeby tak zrobić i stracić dziesiątki tysięcy złotych ;) Dlatego ja zasadniczo nie mam innego wyboru :)
 
U mnie tez atmosfera ostatnio licha ale to nie jest powód, ja mam wynagrodzenie złożone z podstawy+premia uznaniowa która stanowi 60-70% moich dochodów. warunków do pracy dla ciężarnej u mnie nie ma, jest bardzo zimno (na minusie) i dojście do mojego biura wymaga przejścia przez halę gdzie jeżdżą widlaki itd dlatego mój pracodawca może mnie zwolnić z obowiązku pracy z zachowaniem uposażenia ale wtedy naturalnie zabierze mi premię no bo z jakiej racji mam ją dostawać skoro mnie nie ma w pracy? A następnie macierzyński wyliczy mi się z dochodów wliczając te pomniejszone o premie. Musiałabym na głowę upaść żeby tak zrobić i stracić dziesiątki tysięcy złotych ;) Dlatego ja zasadniczo nie mam innego wyboru :)
Praca biurowa w temperaturze na minusie?
 
reklama
Do góry