reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn, które mają II 🥰 od następnego cyklu zabieram się za siebie 💪🏻 jakie testy owulacyjne polecacie?
 
Btw, jakich używacie aplikacji do monitorowania cyklu? ;)
Używam OvuWiev, ale to dopiero mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatur, więc jeszcze nie mam wyrobionej opinii na temat tej aplikacji. Jest darmowa, wygląda ok, dobrze się wprowadza dane - tyle mogę powiedzieć po 5 dniach używania ;)
 
reklama
bo tych apek nie ma co używać tak "na sucho", bez żadnych danych, tylko wprowadzając datę miesiączki. Bez dodatkowych danych te algorytmy w większości przypadków są do dupy - chyba, że masz książkowy cykl.
co fakt to fakt, no cóż najważniejsze, że objawów wciąż na okres brak, ale i z tym bywa różnie;)
 
Do góry