reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
wiem, że zabrzmię ckliwie, ale serio, tak się cieszę, ze stworzyłyśmy taką fajną grupkę, taką fajną społeczność pełną wsparcia. Serio, czasem myślę, że jesteście mi bliższe niż większosć ludzi w moim otoczeniu.
Love Ya GIF by MOODMAN
 
Niestety albo stety mam taką pracę, że za Chiny Ludu jej nigdy bym zdalnie nie wykonała.

Przynajmniej mam motywację, by się pomalować i wyglądać, jak człowiek😉.
Make Up Tutorial Social Media GIF by Peppa Pig
no tak, to inna sprawa, bo z tego co pamiętam to Ty w labo pracujesz?
Ale mówimy o pracy biurowej, która polega tylko na siedzeniu rpzed kompem. To co za różnica...
 
Zazdro Wam tego wina.

Nie dość, że po rwaniu zęba za bardzo nie mogę, to jeszcze na diecie też nie można, bo to puste kalorie🫣.
 
Zazdro Wam tego wina.

Nie dość, że po rwaniu zęba za bardzo nie mogę, to jeszcze na diecie też nie można, bo to puste kalorie🫣.
ja też wiem, że nie powinnam ale mam gdzieś dziś. Serio, ten tydzień mnie wytyrał strasznie.
Ale wiecie co, dziś na sam koniec dnia koleżanka z pracy powiedziała mi po prostu "dziękuję Aga za Towją pracę". Niby głupota, robię swoje obowiązki, ale jestem stosunkowo nowa i bardzo się staram i naprawdę mnie to podbudowało...
 
reklama
ja też wiem, że nie powinnam ale mam gdzieś dziś. Serio, ten tydzień mnie wytyrał strasznie.
Ale wiecie co, dziś na sam koniec dnia koleżanka z pracy powiedziała mi po prostu "dziękuję Aga za Towją pracę". Niby głupota, robię swoje obowiązki, ale jestem stosunkowo nowa i bardzo się staram i naprawdę mnie to podbudowało...
oooo, jak fajnie! Powinniśmy sobie częściej mówić takie rzeczy i dziękować, to jest takie mile i budujące 😍
 
Do góry