reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
ja też wiem, że nie powinnam ale mam gdzieś dziś. Serio, ten tydzień mnie wytyrał strasznie.
Ale wiecie co, dziś na sam koniec dnia koleżanka z pracy powiedziała mi po prostu "dziękuję Aga za Towją pracę". Niby głupota, robię swoje obowiązki, ale jestem stosunkowo nowa i bardzo się staram i naprawdę mnie to podbudowało...
Ale miło… u mnie w pracy niestety rzadko się to zdarza.. a naprawdę mamy zapierdziel i tyramy w tym biurze jak woły.. i mam wrażenie ze tylko nam dokładają roboty za te same pieniądze i nikt nawet nie powie „dobra robota”… ech… gdzie to wino…
 
Ale miło… u mnie w pracy niestety rzadko się to zdarza.. a naprawdę mamy zapierdziel i tyramy w tym biurze jak woły.. i mam wrażenie ze tylko nam dokładają roboty za te same pieniądze i nikt nawet nie powie „dobra robota”… ech… gdzie to wino…
no właśnie i to jest smutna norma w biurach!
Dlatego ja też w korpo wzbraniam się z pracą na 120%, bo potem to 120 zrobi się moją normą i będę musiałą tyrać jak głupia.
 
A w ogóle pracujecie zdalnie czy musicie/chcecie chodzić do pracy? Jak Wam wygodniej?
Ja to muszę do biura jeździć. Ale na swoim to nie należy narzekać.
Jak był covid to w sporej części pracowałam z domu, a na spotkania z ludźmi umawiałam się na konkretne godziny, urzędy były nieczynne (tzn. nie można było wejść). Ale covid się skończył i wszystko wróciło do starej normy. Generalnie moja praca jest mocno urozmaicona: często jeżdżę w teren, sporo mam spotkań z ludźmi, ale większość to nadal praca na kompie. Nic więcej nie powiem, bo branża mocno męska, więc nie ma co :D
 
a ile dpo masz? ja pewnie bym zatestowała rpzed tym kieliszkiem xD
bo ja ogólnie jakbym była nawet z 5dpo i miała pić to bym zatestowała dla swiętego spokoju. Ale dziś jestem biedne 3dpo xD
Testowałam dzisiaj rano 8-9 dpo i standardowo biel 🤷‍♀️
Jak jutro wyjdzie pozytyw w co wątpię to wtedy będę mieć wyrzuty sumienia
 
reklama
Do góry