reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

No w sumie chyba więkoszść ludzi po prostu zaczyna umprawiać seks bez zabezpieczeń i przyjmować kwas foliowy. Ja tak zrobiłam, nic wcześniej nie badałam, zanim zaczełam się starać. No moze morfologie i mocz miałam zbadane.
Ja dość często się badałam , ale to głównie krew pod kątem diety. Ale byłam pod ,,opieka ginekologa” jak zaczęłam starania.
 
reklama
Ogólnie ciagle się czuje zielona w tym temacie jak czytam tu dziewczyny to macie taka duża wiedzę ze szok. Wkurza mnie to ze od początku moich starań sama szukam możliwych przyczyn i wszystkie badania robię na własna rękę a może to jest nie tak, a może tamto….. pomysły się kończą a ciężko o konkrety u lekarzy
Każda z nas kiedyś zaczynała. Też błądziłam po labach i na własną rękę. Dopiero jak poszłam do kliniki to czegośc więcej się dowiedziałam ale i tak nic to nie zdziałało.
 
Macie dobre sposoby/naturalne na wzdęcia?
Od wczoraj wieczorem odkąd zaczął mnie tak bolec brzuch to jest taki wydety. Nic nie jadłam nowego ani nie zmieniałam w diecie.
Czy to może być objaw owulki ? bo coś czytałam ale czy to wgl możliwe 🧐
 
Dziewczyny z Nowego Sącza i okolocc
w Barska CLinic jest ponoć fajny lekarz od niepłodności i diagnozowania - Dr. Janowiec
Sama się zastanawiam nad wizyta u niego 🤭
Ja nie mam edometriozy ale planuję się do neigo wybrać. W Krakowie też przyjmuje w Parensie. Ponoć rewelacyjny pod względem opieki and pacjentką i specjalista od endo
 
Macie dobre sposoby/naturalne na wzdęcia?
Od wczoraj wieczorem odkąd zaczął mnie tak bolec brzuch to jest taki wydety. Nic nie jadłam nowego ani nie zmieniałam w diecie.
Czy to może być objaw owulki ? bo coś czytałam ale czy to wgl możliwe 🧐
Ja ćwiczę i wszystko ze mnie schodzi :D
 
Macie dobre sposoby/naturalne na wzdęcia?
Od wczoraj wieczorem odkąd zaczął mnie tak bolec brzuch to jest taki wydety. Nic nie jadłam nowego ani nie zmieniałam w diecie.
Czy to może być objaw owulki ? bo coś czytałam ale czy to wgl możliwe 🧐
ja polecam się wypierdzieć 😅
Przepraszam, musiałam, ale uważam, ze to najlepszy sposób :D
 
Cześć! 💕Od paru dni intensywnie czytam forum i postanowiłam dzisiaj założyć konto i dołączyć do Was. To nasz pierwszy miesiąc starań.


HAHA! Tak, wyjazd do koszmar. Te rysy też mnie przerażają. Jak wyjeżdżam to żyję w strachu, że auto mi w połowie zgaśnie a jak zjeżdżam to kręci mi się w głowie. Moje ulubione miejsce do parkowania to brązowy lub żółty i wejście klatką schodową. Przeważnie sporo miejsca, bo dalej od wejścia i ludziom nie chce się chodzić.

Ja przyjmuję FertilleMe Complex z HealtLabs. Ma w składzie m.in. koenzymem Q10, kwas foliowy, inozytol, cholinę czy NAC. Mój mąż również przyjmuje te suplementy, ale z wersją dla mężczyzn. Dodatkowo przyjmuję magnez od 200-400 mg i Witaminę D min 2000j. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tymi suplementami to c

Zdecydowanie TAK! DR. Janowiec jest bardzo dokładny. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Znam przypadek, że uratował życie dziewczynie, bo w końcu ją zdiagnozował i pokierował na dalsze leczenie. Za to znana w Krakowie lekarka (głównie na IG) nie widziała problemu. W Krakowie również przyjmuje, ale są tak oblegane terminy do niego, że ciężko się dostać. Ale warto.

Ściskam WAS!
Hej hej, rozgośc się choć miejmy nadzieję, że nie na długo ;)
 
reklama
Do góry