reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
O nieee. A ja właśnie spojrzałam w kalendarz, że owu pewnie wyjdzie 6-8.03, a mąż w delegacji wtedy. ;D Już raz tak pojechałam za nim w owu... ale to już niezła desperacja... a jak wczoraj pytał o nurkowanie w kwietniu, to najpierw spojrzałam co to za data i czy nie w okolicy owu... i takie chwile mi uświadamiają, że moje życie kręci się mimo wszystko wokół starań
 
O nieee. A ja właśnie spojrzałam w kalendarz, że owu pewnie wyjdzie 6-8.03, a mąż w delegacji wtedy. ;D Już raz tak pojechałam za nim w owu... ale to już niezła desperacja... a jak wczoraj pytał o nurkowanie w kwietniu, to najpierw spojrzałam co to za data i czy nie w okolicy owu... i takie chwile mi uświadamiają, że moje życie kręci się mimo wszystko wokół starań
też tak mam, że jak słyszę o jakiejś delegacji, to pierwsze co to sprawdzanie owu.
 
Laski temat nie staraczkowy.
W pracy z koleżanką miałyśmy do zrobienia projekt w jeden dzień. Osobno. Ona oczywiście zrobiła beznadziejny projekt na odwal się tłumacząc się, że nie wie jak to zrobić i jak coś to ona tego nie robiła. Po konsultacji z szefem kazano nam projekty poprawić. Dzisiaj patrzę, a ona zgapiła 50% tego co ja miałam w projekcie.
Nie ukrywam, że jestem mega wkurwiona, ale nie pokazuję tego.Co byście zrobiły na moim miejscu? ;)
 
reklama
O nieee. A ja właśnie spojrzałam w kalendarz, że owu pewnie wyjdzie 6-8.03, a mąż w delegacji wtedy. ;D Już raz tak pojechałam za nim w owu... ale to już niezła desperacja... a jak wczoraj pytał o nurkowanie w kwietniu, to najpierw spojrzałam co to za data i czy nie w okolicy owu... i takie chwile mi uświadamiają, że moje życie kręci się mimo wszystko wokół starań
Ja tak straciłam styczeń;) Trzonowe to jest. Niby sie nie udaje 1.5 roku, ale jak przepada cykl to zawsze jest taka ułuda ze moze to wtedy by sie wlasnie udało
 
Do góry