reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Może jeszcze listopadowe? Mi apka flo mówi (2dc), że potencjalny poród z tego cyklu to 29 listopada. Nie wiem czy lubię tę funkcję
ehhh ja oczywiście też dzisiaj sprawdziłam jak tu się pojawił temat obliczania prawdopodobieństwa 🫣 i wychodzi 17 listopada czyli akurat wymarzony prezent by był na 32 uro wypadające 20 listopada 🥹🥹🥹
 
ehhh ja oczywiście też dzisiaj sprawdziłam jak tu się pojawił temat obliczania prawdopodobieństwa 🫣 i wychodzi 17 listopada czyli akurat wymarzony prezent by był na 32 uro wypadające 20 listopada 🥹🥹🥹
No to jesteśmy ten sam rocznik :) Ja w lipcu urodziny, ale może chociaż prezent będzie w postaci II kresem do tego czasu???
 
Hej! Ja zdecydowałam się na HL ze względu na coraz większe polecanie przez lekarzy i znanych mi dietetyków właśnie ich. Zgłupieć można z tymi suplementami. A człowiek chce jak najlepiej. Olej z wiesiołka przyjmowałam w formie tabletek, ale odstawiam w II cz cyklu ze względu na powodowanie skurczy macicy. Jak w tym miesiącu nie wyjdzie to będę dodatkowo brała olej z czarnuszki od marca.

Coś więcej o mnie? Pozytywnie nastawiona do życia :D To nasz początek starań. Przygotowania rozpoczęliśmy w listopadzie(odstawienie używek, dieta, suple), z nowym rokiem zrobiłam wszystkie badania i mąż też. Wszystkie badania są OK.
super że badania ok, ja dopiero zaczęłam sprawdzać po 3 miesiącach starań właśnie przez te forum ❤️
powodzenia! ☺️
 
super że badania ok, ja dopiero zaczęłam sprawdzać po 3 miesiącach starań właśnie przez te forum ❤️
powodzenia! ☺️
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć. Również trzymam za Ciebie kciuki jak i resztę forumowiczek.❤️

No ja tylko słyszę, że mamy dziwne podejście, bo w listopadzie jak przestaliśmy palić i pić alkohol to już 90% osób z naszego otoczenia myślała, że to już to. Nawet Pani w laboratorium jak przyszłam robić badania, pytała mnie dwukrotnie, bo jak jestem to jest pakiet zniżkowy. A ja robiłam badania aby jeżeli coś jest "nie tak" to zareagować, unormować i dopiero się starać. To usłyszałam od pielęgniarki (ok 50l) "no coś dziwnego...". Chyba do końca mi nie uwierzyła 😬
 
Ostatnia edycja:
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć 🫢 Również trzymam za Ciebie kciuki jak i resztę forumowiczek.

No ja tylko słyszę, że mamy dziwne podejście, bo w listopadzie jak przestaliśmy palić i pić alkohol to już 90% osób z naszego otoczenia myślała, że to już to. Nawet Pani w laboratorium jak przyszłam robić badania, pytała mnie dwukrotnie, bo jak jestem to jest pakiet zniżkowy. A ja robiłam badania aby jeżeli coś jest "nie tak" to zareagować, unormować i dopiero się starać. To usłyszałam od pielęgniarki (ok 50l) "no coś dziwnego...". Chyba do końca mi nie uwierzyła 😬
No w sumie chyba więkoszść ludzi po prostu zaczyna umprawiać seks bez zabezpieczeń i przyjmować kwas foliowy. Ja tak zrobiłam, nic wcześniej nie badałam, zanim zaczełam się starać. No moze morfologie i mocz miałam zbadane.
 
Używałam lata bourjois healthy mix, ale ostatnio coś się zepsuł i tak jak kiedyś był lekki tak teraz mnie zaczął zapychać. Jak robiłam zakupy w notino to dostałam próbkę podkładu z lancome i to była miłość od pierwszego użycia i od razu zamówiłam. Trochę droższy, ale bardzo polecam nigdy nie mialam lepszego 💁🏻‍♀️
No ja cudem zamówiłam stary, bo słyszałam, że nowa wersja jest beznadziejna. dzięki za polecajke, może wypróbuje. Choć u mnie ciężko dobrać podkład bo mam ciemną karnację 🤨
 
reklama
Do góry