reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Cześć! 💕Od paru dni intensywnie czytam forum i postanowiłam dzisiaj założyć konto i dołączyć do Was. To nasz pierwszy miesiąc starań.

Omg, jak ktoś jest z Krakowa to zrozumie - ja się panicznie boje wjazdu na parking +1 i +2 w Bonarce. Tam jest taka spirala, niby jednokierunkowa ale dla mnie to koszmar.. na ścianach widac pozostałości lakierow różnych aut które zachaczaly
HAHA! Tak, wyjazd to koszmar. Te rysy też mnie przerażają. Jak wyjeżdżam to żyję w strachu, że auto mi w połowie zgaśnie a jak zjeżdżam to kręci mi się w głowie. Moje ulubione miejsce do parkowania to brązowy lub żółty i wejście klatką schodową. Przeważnie sporo miejsca, bo dalej od wejścia i ludziom nie chce się chodzić.
Dziewczyny a jeśli mogę mieć pytanie to co polecacie brać teraz prócz kwasu foliowego ? Może coś w pakiecie od razu ?
Ja przyjmuję FertilleMe Complex z HealtLabs. Ma w składzie m.in. koenzymem Q10, kwas foliowy, inozytol, cholinę czy NAC. Mój mąż również przyjmuje te suplementy, ale z wersją dla mężczyzn. Dodatkowo przyjmuję magnez od 200-400 mg i Witaminę D min 2000j. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tymi suplementami to c
Dziewczyny z Nowego Sącza i okolocc
w Barska CLinic jest ponoć fajny lekarz od niepłodności i diagnozowania - Dr. Janowiec
Sama się zastanawiam nad wizyta u niego 🤭
Zdecydowanie TAK! DR. Janowiec jest bardzo dokładny. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Znam przypadek, że uratował życie dziewczynie, bo w końcu ją zdiagnozował i pokierował na dalsze leczenie. Za to znana w Krakowie lekarka (głównie na IG) nie widziała problemu. W Krakowie również przyjmuje, ale są tak oblegane terminy do niego, że ciężko się dostać. Ale warto.

Ściskam WAS!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam już taki mętlik w głowie ze nie wiem co robić.
Czy w tej klinice będę dobrze zaopiekowana, czy zrobią mi histero biopsje i wgl 🤷‍♀️ do kwietnia jeszcze daleko ale myśle ze jak prywatnie tego nie zrobię to na nfz mogę się niedoczekać
Ty się słońce wybierasz tam gdzie @Lady With Cats dobrze kojarzę? Bo jak tak, to Lady pisała, że mają super opinie, że czytała o nich na forum i że to wszystko wygląda bardzo obiecująco ;)
 
Cześć! 💕Od paru dni intensywnie czytam forum i postanowiłam dzisiaj założyć konto i dołączyć do Was. To nasz pierwszy miesiąc starań.


HAHA! Tak, wyjazd do koszmar. Te rysy też mnie przerażają. Jak wyjeżdżam to żyję w strachu, że auto mi w połowie zgaśnie a jak zjeżdżam to kręci mi się w głowie. Moje ulubione miejsce do parkowania to brązowy lub żółty i wejście klatką schodową. Przeważnie sporo miejsca, bo dalej od wejścia i ludziom nie chce się chodzić.

Ja przyjmuję FertilleMe Complex z HealtLabs. Ma w składzie m.in. koenzymem Q10, kwas foliowy, inozytol, cholinę czy NAC. Mój mąż również przyjmuje te suplementy, ale z wersją dla mężczyzn. Dodatkowo przyjmuję magnez od 200-400 mg i Witaminę D min 2000j. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tymi suplementami to c

Zdecydowanie TAK! DR. Janowiec jest bardzo dokładny. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Znam przypadek, że uratował życie dziewczynie, bo w końcu ją zdiagnozował i pokierował na dalsze leczenie. Za to znana w Krakowie lekarka (głównie na IG) nie widziała problemu. W Krakowie również przyjmuje, ale są tak oblegane terminy do niego, że ciężko się dostać. Ale warto.

Ściskam WAS!
cześć ;) czy będziesz sikać na jakiś patyczek jeszcze w lutym?
 
reklama
Do góry