reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Ja w poniedziałek idę do kolejnego gina, bo cały czas walczę o ten acard 😁 przy okazji zrobi mi monitoring bo to będzie 10 dc, zobaczymy czy jakiś pęcherzyk na grudniowe dzidzi się utworzy 🙏
 
Dziewczyny z Nowego Sącza i okolocc
w Barska CLinic jest ponoć fajny lekarz od niepłodności i diagnozowania - Dr. Janowiec
Sama się zastanawiam nad wizyta u niego 🤭
 
Polecam krem BB ze Skin 79, kota albo małpkę (takie są rysunki na opakowaniu). Można też stosować pod oczy, więc jak się gdzieś spieszysz, to jest super. Niby BB, a kryje lepiej niż niejeden podkład.
Ja jestem dziwnym tworem, bo zawsze kładę podkład pod oczy :D cieńszą warstwą, ale kładę. Nie lubię korektorów oddzielnie
 
mam już taki mętlik w głowie ze nie wiem co robić.
Czy w tej klinice będę dobrze zaopiekowana, czy zrobią mi histero biopsje i wgl 🤷‍♀️ do kwietnia jeszcze daleko ale myśle ze jak prywatnie tego nie zrobię to na nfz mogę się niedoczekać
 
reklama
Do góry