reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Jakoś będę musiała wytrzymać ten cykl tak jak założyłam i pojde do niej a jak nie to szukam innego lekarza, bo trochę się czuje nie do końca zaopiekowana. Zaleciła mi ze jak przez 2 cykle się nie uda to już mam rozpisane kolejne badania nasienia chociaż te podstawowe są ok a o mnie nic, tak jakby u mnie już miało grać i szukać gdzie indziej już pod kontem inseminacji, chociaż według mnie jeszcze nie czas.
jeśli masz wątpliwości, to pewnie, szukaj innego lekarza. Ogólnie możesz po prostu zapłacić pieniadze i zrobić biopsje na własną rękę, jeśli się martwisz czy antyubiotyki podziałały.
Rób tak jak czujesz. Jeśli uważasz, ze masz jeszcze czas i tak Ci serce i głowa podpowiada, to nie idź w rozwiązania, do których nie czujesz się dojrzała na ten moment.
 
reklama
jeśli masz wątpliwości, to pewnie, szukaj innego lekarza. Ogólnie możesz po prostu zapłacić pieniadze i zrobić biopsje na własną rękę, jeśli się martwisz czy antyubiotyki podziałały.
Rób tak jak czujesz. Jeśli uważasz, ze masz jeszcze czas i tak Ci serce i głowa podpowiada, to nie idź w rozwiązania, do których nie czujesz się dojrzała na ten moment.
Ogólnie ciagle się czuje zielona w tym temacie jak czytam tu dziewczyny to macie taka duża wiedzę ze szok. Wkurza mnie to ze od początku moich starań sama szukam możliwych przyczyn i wszystkie badania robię na własna rękę a może to jest nie tak, a może tamto….. pomysły się kończą a ciężko o konkrety u lekarzy
 
Ogólnie ciagle się czuje zielona w tym temacie jak czytam tu dziewczyny to macie taka duża wiedzę ze szok. Wkurza mnie to ze od początku moich starań sama szukam możliwych przyczyn i wszystkie badania robię na własna rękę a może to jest nie tak, a może tamto….. pomysły się kończą a ciężko o konkrety u lekarzy
ja też robiłam całą masę na własną rękę. Najwięcej wiedzy wyniosłam stąd, bo dziewczyny przekazują wiedzę z własnego doświadczenia, a lekarze czesto traktują pacjentki taśmowo. Tak więc korzystaj ile się da :D to naprawdę kopalnia wiedzy.
 
ja też robiłam całą masę na własną rękę. Najwięcej wiedzy wyniosłam stąd, bo dziewczyny przekazują wiedzę z własnego doświadczenia, a lekarze czesto traktują pacjentki taśmowo. Tak więc korzystaj ile się da :D to naprawdę kopalnia wiedzy.
Korzystam właśnie i wiele mi się zaczyna rozjaśniać. Przez weekend nie miałam czasu to dopiero we wtorek doczytałam do końca żeby być na bieżąco 🫣
 
reklama
ja też robiłam całą masę na własną rękę. Najwięcej wiedzy wyniosłam stąd, bo dziewczyny przekazują wiedzę z własnego doświadczenia, a lekarze czesto traktują pacjentki taśmowo. Tak więc korzystaj ile się da :D to naprawdę kopalnia wiedzy.
Taśmowo to raz, czasem po prostu brakuje im wiedzy w wielu obszarach.
 
Do góry