reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Pan Tabletka porównał sumple w ciąży i chyba pregna uno miało dobrą opinię, więc chyba na razie nie zmieniaj tego co miałaś, bo pewnie i tak jadłaś kwas foliowy, a sumple przed ciążowe i I trymestr chyba niewiele się różnią
Brałam teraz cały czas inofem ale czy on dalej będzie okej ?
 
Hej dziewczyny 😉 cały czas rozmyślam nad tym moim wynikiem biopsji endometrium po histeroskopii i chciałabym wrzucić tu jej wynik, może któraś z Was mi pomoże zrozumieć moja panią doktor. Powiedziała ze wynik nie jest zły ale skoro napisali ze może wskazywać na przewlekłe zapalenie endometrium to dała 2 antybiotyki ale nie zleciła kontroli tylko starania i mam jeszcze ten cykl starań i idę na konsultacje co dalej, ale cały czas mi nie może wyjść z głowy czy te antybiotyki w ogóle coś pomogły…..
8F0D3F2C-F125-477C-93C4-26DFC3DCA02B.jpeg
 
Uwaga, prosze o niestaraczkową polecajkę: podkład średniokryjący :D
Używałam lata bourjois healthy mix, ale ostatnio coś się zepsuł i tak jak kiedyś był lekki tak teraz mnie zaczął zapychać. Jak robiłam zakupy w notino to dostałam próbkę podkładu z lancome i to była miłość od pierwszego użycia i od razu zamówiłam. Trochę droższy, ale bardzo polecam nigdy nie mialam lepszego 💁🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny 😉 cały czas rozmyślam nad tym moim wynikiem biopsji endometrium po histeroskopii i chciałabym wrzucić tu jej wynik, może któraś z Was mi pomoże zrozumieć moja panią doktor. Powiedziała ze wynik nie jest zły ale skoro napisali ze może wskazywać na przewlekłe zapalenie endometrium to dała 2 antybiotyki ale nie zleciła kontroli tylko starania i mam jeszcze ten cykl starań i idę na konsultacje co dalej, ale cały czas mi nie może wyjść z głowy czy te antybiotyki w ogóle coś pomogły….. Zobacz załącznik 1499146
No tak jak ja pisałam, mam identyczną sytuację, tylko, ze ja będę miała powtórną biopsję, żeby sprawdzić, czy anytyiotyki zadziałały. Ale z kolei lekarz mówił, ze to raczej rzadko się zdarza, ze trzeba leczyć 2 razy. Więc może Twoja doktor z tego założenia wyszła
 
reklama
No tak jak ja pisałam, mam identyczną sytuację, tylko, ze ja będę miała powtórną biopsję, żeby sprawdzić, czy anytyiotyki zadziałały. Ale z kolei lekarz mówił, ze to raczej rzadko się zdarza, ze trzeba leczyć 2 razy. Więc może Twoja doktor z tego założenia wyszła
Jakoś będę musiała wytrzymać ten cykl tak jak założyłam i pojde do niej a jak nie to szukam innego lekarza, bo trochę się czuje nie do końca zaopiekowana. Zaleciła mi ze jak przez 2 cykle się nie uda to już mam rozpisane kolejne badania nasienia chociaż te podstawowe są ok a o mnie nic, tak jakby u mnie już miało grać i szukać gdzie indziej już pod kontem inseminacji, chociaż według mnie jeszcze nie czas.
 
Do góry