reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

ehhh a mój Stary wczoraj nie chciał współpracować 😡 wczoraj 10dc, owu jakos w okolicach 12-13-14dc powinna być a ten jakiś taki markotny🙄 No widziałam po tej minie od razu jak wróciłam do domu, że mnie rozwścieczy. Jednak on się usprawiedliwia tym, że skoro do tej pory co 2 dzień nie było sukcesu to może trzeba co 3🤷🏼‍♀️ także zasnęłam na wkurwie i wstałam z fochem🤣 od razu mi się odechciało żreć tych wszystkich zasranych supli i tego przeklętego płodnego żarcia! Idę dziś do koleżanki na urodziny wiec byłaby szansa się zresetować, jednak po ostatnim resecie postanowiłam porzucić alko na 40 dni. Czuję, że będzie ciężej niż zakładałam 😌
jedziecie dzisiaj i pojutrze i bobas zrobiony :)
 
reklama
Dostałam @ wiec wróżka jak najbardziej zasłużona. Jeżeli pozwolicie to zostanę tutaj z wami mimo tego że pauzować będę do czerwca. Przywiązałam się do Was no i prawda jest taka że nie mam się komu wypłakać więc super Was mieć. Chociaż nam nadzieję że do czerwca zostanę tutaj sama bo Wam wszystkim się uda 😀
jasne, że MUSISZ zostać!
 
Hannah Sex Education GIF by HannahWitton
czuję, że jesteś na to gotowa 😂♥️
 
Hej, wczoraj pisałam odnośnie tego, ale rozumiem ze gdzies to mogło umknąć, ze nie zapisywalam się z wami na testowanie od kilku cykli ( na pewno od grudnia) ale podczytywalam Was i czasami na cos odpowiadałam. Nie chciałam wlasnie wchodzić z buciorami tutaj i wywalać pozytywy ( dokładnie tak napisałam) dlatego nie wstawiałam zdjęć, napisałam tylko ze mam dwie kreski i zapytałam o progesteron. Ale @black_angel ( wywołuje Cię 😀 może kojarzy mnie ze starszych wątków ) powiedziała, ze jak najbardziej mogę je Wam pokazać i się podzielić wiec wrzuciłam. Ale jeśli to problem to oczywiście zrozumiem ;)
Abolutnie jestem od 18 cykli obecna i aktywna i ja doskonale Cie pamiętam, dla mnie nie ma znaczenia czy zapisalas się czy nie akurat w tym m-cu, po prostu dla mnie jesteś jedną z tych staraczek z m-cy. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na powtorzenie bety.
Bolilol Cię nie kojarzy, bo jest krócej niż rok. Ogólnie myslalam nawet, ze żartuje z tym pytaniem 🤣😂😁
 
Ostatnia edycja:
Abolutnie nie jestem od 18 cykli obecna i aktywna i ja doskonale Cie pamiętam, dla mnie nie ma znaczenia czy zapisalas się czy nie akurat w tym m-cu, po prostu dla mnie jesteś jedną z tych staraczek z m-cy. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na powtorzenie bety.
Bolilol Cię nie kojarzy, bo jest krócej niż rok. Ogólnie myslalam nawet, ze żartuje z tym pytaniem 🤣😂😁
Spoko przecież ja to rozumiem, ze nie każdy może każdego pamiętać :D a dwa wiem jakie były ustalane zasady bo przy tym również byłam ;) wiec absolutnie nie mam żadnych pretensji ❤️ wlasnie się wykulałam z łóżka i będę dreptać. Widziałam, ze u Ciebie biel, ale jest jeszcze szansa co ? Nie mogę odtworzyć jednak zdjęcia z temp, spadła czy trzyma poziom ?
 
reklama
Oh znam to z wszczesniejszych cykli, co drugi dzień nic nie dało ? Pewnie moje plemniki się zmęczyły i nie maja siły dopłynąć - takie hity już słyszałam 😀
Ale No wiadomo każdy z nas może mieć słabszy dzień. Byle by to się nie zdarzało akurat w potencjalnie najważniejszych dniach 😒
A może dziś Cię zaskoczy ? 😏😏 miło oczywiście ;)
oby 😉
 
Do góry