reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

@LadyCaro gdzieś mi smignął Twój post, że szykujecie się do inseminacji? :) I jak się z tym czujesz? Czujesz, że to może być to? ☺️
W tych staraniach najgorzej być bez planu i odbijac się od ścian, a u Was od histero się dużo wyjaśniło i myślę, że finał starań coraz bliżej 🙂
 
reklama
Dzień dobry. Ja już w drodze do kliniki wiec ja z kolei znów się nie wyspalam, bo za mną znów całe 4,5 godz snu ale no cóż, po śmierci się wyspie ;)
Tired Tom And Jerry GIF
 
Mnie wczoraj na wieczor bolał brzuch dość mocno wiec podejrzewam ze pęcherzyk pękł . Ale rano seksu nie bylo 😓 może gdzieś dop na wieczor będzie.
Wiec wczorajszy musi starczyć.
 
W sumie proga masz bardzo ładnego więc nie wiem czy coś Ci przepisze bole podbrzusza zdarzają się a jakieś jeszcze dolegliwości masz ?
Nie, póki co innych dolegliwości brak. Nie wiem czy to dobrze czy źle 🙈
Dzień dobry dziewczynki!
Ale się dzisiaj wyspałam! w końcu spałam całe 6,5 godziny :D

PS. Jak ładnie ta nasza pierwsza strona wygląda 😍
Chciałabym po 6,5 h snu powiedzieć że się wyspałam 😂 zazdro 😁 ja muszę mieć chociaż 7 żeby czuć się wyspana
 
reklama
Dziewczyny a mam takie pytanie. Czy przy prawidłowym poziomie progesteronu lekarz moze przepisać luteinę, w sensie jest jakies ryzyko zbyt dużego poziomu tego hormonu? Pytam bo w pierwszej ciąży z powodu bólów w podbrzuszu miałam przepisana luteinę w sumie od początku (ale uwaga, nikt nigdy nie zbadał mi wtedy progesteronu, ja wtedy nie miałam takiej wiedzy i sama też ani razu nie robiłam tego badania) i może to zabrzmi śmiesznie ale chyba pewniej bym się czula gdybym teraz też ja dostała...zbadam jeszcze proga jutro razem z beta dla pewności.

Pytam bo brzuch mnie lekko pobolewa, tak delikatnie ale coś tam czuje i trochę się martwię :-(

Bóle brzucha są normalne. Takie okresowe ale do wytrzymania. Lecz wiadomo lepiej wszystko sprawdzić
 
Do góry