reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Dziewczyny a mam takie pytanie. Czy przy prawidłowym poziomie progesteronu lekarz moze przepisać luteinę, w sensie jest jakies ryzyko zbyt dużego poziomu tego hormonu? Pytam bo w pierwszej ciąży z powodu bólów w podbrzuszu miałam przepisana luteinę w sumie od początku (ale uwaga, nikt nigdy nie zbadał mi wtedy progesteronu, ja wtedy nie miałam takiej wiedzy i sama też ani razu nie robiłam tego badania) i może to zabrzmi śmiesznie ale chyba pewniej bym się czula gdybym teraz też ja dostała...zbadam jeszcze proga jutro razem z beta dla pewności.

Pytam bo brzuch mnie lekko pobolewa, tak delikatnie ale coś tam czuje i trochę się martwię :-(
Pobolewanie podbrzusza na początku ciąży nawet do 12 tyg jest zupełnie normalne. Wszystko tam pracuje by przyjemnie rozwijało się zarodkowi, nie martw się, wynik masz świetny proga, więc myślę ze nic ci nie przepisze. Raczej nospe zalecalo się przy mocniejszych bolach podbrzusza. Ale moze cos sie zmienilo na przestrzeni lat.

U mnie wykres i test nie wspolpracują z moimi oczekiwaniami, po tym bolu piersi bylam 90% pewna, ze to cykl udany, no cóż. Jeszcze 2 moze 3 dni. .🍀💚... i 5 dni do @ najlepsze, ze zuzylam ostatni test. Zamowilam z allegro jeszcze 5szt za 1,50 moze przyjdą na jutro 😂🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20230223-070437_Flo.jpg
    Screenshot_20230223-070437_Flo.jpg
    120,8 KB · Wyświetleń: 80
  • 20230223_061708.jpg
    20230223_061708.jpg
    764,8 KB · Wyświetleń: 76
  • 20230223_065748.jpg
    20230223_065748.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przez kota też potrafię zarwać nockę 🤣 ostatnio przwrocil suszarkę z praniem takiego hałasu narobił no ale tylko ja się obudziłam a reszta spala i nic nie słyszeli 🤦‍♀️🤣
Haha u mnie tak samo, jak kot broi w nocy to dziwnym trafem tylko ja to słyszę i tylko ja się budzę, a reszta śpi i ma się dobrze 😅 mój dzisiaj takie małe radio w kuchni zwalił 🙈
 
Według mnie nie ma czegoś takiego jak laparo zwiadowcza . Proszę poczytaj o tym zanim pójdziesz na stół
Może będę się powtarzać
Ale każda laparo niesie za sobą zrosty pooperacyjne i grzebanie w jajowodach i jajnikach zmniejsza amh
Znaczy ja już jestem po tej laparoskopii i mnie ona pomogła ale wiem że każdy jest inny i będzie to sam rozważał 🤔 Natomiast czy są jakieś dowody na to że laparoskopia ma połączenie z AMH ? Bo nie do końca wiem jak jedno mogłoby wpływać na drugie. Pytam z czystej ciekawości bo jestem naukowcem więc mnie potrzeba twardych dowodów 👍😉
 
Dzień dobry, jeśli można witam się z rana kolejnymi testami, na betę lecę o 8:30 ;)
Ps. Pierwszy to bobotest czułość 25, a kasetkowy pink czułość 10 i jaka różnica 😶 trzymam kciuki za resztę 😘
gratuluję ;) przepraszam, nie kojarzę Cię i nie widzę Cię na liście, czy zapisywałaś się w lutym na testowanie lub udzielałaś się przed swoim testem w lutowym wątku?
 
Dzień dobry, jeśli można witam się z rana kolejnymi testami, na betę lecę o 8:30 ;)
Ps. Pierwszy to bobotest czułość 25, a kasetkowy pink czułość 10 i jaka różnica 😶 trzymam kciuki za resztę 😘
Gratulacje
A to mój pink z rana, już ta kreska bardziej różowa.



P.S. obiecuje że ostatni dzień wrzucam fotkę testu , nie będę spamować 😂
Gratulacje ❤️
 
Dziewczyny a mam takie pytanie. Czy przy prawidłowym poziomie progesteronu lekarz moze przepisać luteinę, w sensie jest jakies ryzyko zbyt dużego poziomu tego hormonu? Pytam bo w pierwszej ciąży z powodu bólów w podbrzuszu miałam przepisana luteinę w sumie od początku (ale uwaga, nikt nigdy nie zbadał mi wtedy progesteronu, ja wtedy nie miałam takiej wiedzy i sama też ani razu nie robiłam tego badania) i może to zabrzmi śmiesznie ale chyba pewniej bym się czula gdybym teraz też ja dostała...zbadam jeszcze proga jutro razem z beta dla pewności.

Pytam bo brzuch mnie lekko pobolewa, tak delikatnie ale coś tam czuje i trochę się martwię :-(
W sumie proga masz bardzo ładnego więc nie wiem czy coś Ci przepisze bole podbrzusza zdarzają się a jakieś jeszcze dolegliwości masz ?
 
reklama
Znaczy ja już jestem po tej laparoskopii i mnie ona pomogła ale wiem że każdy jest inny i będzie to sam rozważał 🤔 Natomiast czy są jakieś dowody na to że laparoskopia ma połączenie z AMH ? Bo nie do końca wiem jak jedno mogłoby wpływać na drugie. Pytam z czystej ciekawości bo jestem naukowcem więc mnie potrzeba twardych dowodów 👍😉
Ona pomaga owszem . Ale później zrosty i tak się pojawia
Tak jak w przypadku endometriozy. Ona nigdy nie daje 100% pewności że choroba nie powróci po usunieciu ognisk. Mówię tutaj o operacji zrobionych przez specjalistów . Ja miałam taki zabieg robiony przez ,,ginekologów” i endo wróciła . Podejrzewam ze nawet nie usunęli wszystkiego co powinni i nie zajrzeli głębiej.
Jeżeli ma się ogólnie niskie AMH to laparo jest odradzana
 
Do góry