reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dzień dobry.
Dzień dobry, jeśli można witam się z rana kolejnymi testami, na betę lecę o 8:30 ;)
Ps. Pierwszy to bobotest czułość 25, a kasetkowy pink czułość 10 i jaka różnica 😶 trzymam kciuki za resztę 😘
Super , daj koniecznie znać jak będziesz miała wyniki. Progesteron też robisz?
Trzymam kciuki 😊
 
A to mój pink z rana, już ta kreska bardziej różowa.



P.S. obiecuje że ostatni dzień wrzucam fotkę testu , nie będę spamować 😂
 

Załączniki

  • IMG20230223063510.jpg
    IMG20230223063510.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 143
Jak mi się nie chce siedzieć w pracy 🙈 jeszcze kot mnie w nocy budził bo chyba mu się nudziło, wczoraj większość dnia nikogo w domu nie było, pewnie się wyspał a nocy mu się na zabawę i pieszczoty wzięło 😅 kurcze żeby zarywać nocki przez kota 😱
 
Dziewczyny a mam takie pytanie. Czy przy prawidłowym poziomie progesteronu lekarz moze przepisać luteinę, w sensie jest jakies ryzyko zbyt dużego poziomu tego hormonu? Pytam bo w pierwszej ciąży z powodu bólów w podbrzuszu miałam przepisana luteinę w sumie od początku (ale uwaga, nikt nigdy nie zbadał mi wtedy progesteronu, ja wtedy nie miałam takiej wiedzy i sama też ani razu nie robiłam tego badania) i może to zabrzmi śmiesznie ale chyba pewniej bym się czula gdybym teraz też ja dostała...zbadam jeszcze proga jutro razem z beta dla pewności.

Pytam bo brzuch mnie lekko pobolewa, tak delikatnie ale coś tam czuje i trochę się martwię :-(
 
Jak mi się nie chce siedzieć w pracy 🙈 jeszcze kot mnie w nocy budził bo chyba mu się nudziło, wczoraj większość dnia nikogo w domu nie było, pewnie się wyspał a nocy mu się na zabawę i pieszczoty wzięło 😅 kurcze żeby zarywać nocki przez kota 😱
Ja przez kota też potrafię zarwać nockę 🤣 ostatnio przwrocil suszarkę z praniem takiego hałasu narobił no ale tylko ja się obudziłam a reszta spala i nic nie słyszeli 🤦‍♀️🤣
 
Dziewczyny! Czy któraś z Was tez tak miała? Od sierpnia przyjmuję metforminę w związku z IO. Od tygodnia mam taką sraczkę 🤣 że za chwile zacznę nosić pampersa bo nie znam dnia ani godziny hahahaha! Pisze to i sama się z siebie śmieje xD miałam tak w sierpniu xD na początku xD a teraz jakieś przebudzenie lwa 🤯🤣 któraś coś w ten sraczkowy deseń co ja? 🤣
Może zmieniłaś dietę lub zjadłaś coś czego nie powinnaś? Meta jak działa 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry