reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziewczyny! Czy któraś z Was tez tak miała? Od sierpnia przyjmuję metforminę w związku z IO. Od tygodnia mam taką sraczkę 🤣 że za chwile zacznę nosić pampersa bo nie znam dnia ani godziny hahahaha! Pisze to i sama się z siebie śmieje xD miałam tak w sierpniu xD na początku xD a teraz jakieś przebudzenie lwa 🤯🤣 któraś coś w ten sraczkowy deseń co ja? 🤣
 
No jak lekarz ma dobry plan to mozna to fajnie rozłożyć
Na koniec dnia, to nie on płaci, tylko pacjentka. Przy zadawaniu pytan: a co później, a co wtedy, a jaki wówczas scenariusz itp. można się dowiedziec, ze ups no przy braku szczęścia kilka lub blisko kilkanaście tysięcy na same leki. A ten brak szczęścia to ile procent? Tu można sobie wpisać 100%-skutecznosc leczenia gonadotropinami
(To, ze będą pecherzyki to 60-80%, a to ze nie ma później po drodze innych problemów to kolejne). Nie chce strzelać ale 10-20% kobiet będzie w ciąży?
 
Dziewczyny! Czy któraś z Was tez tak miała? Od sierpnia przyjmuję metforminę w związku z IO. Od tygodnia mam taką sraczkę 🤣 że za chwile zacznę nosić pampersa bo nie znam dnia ani godziny hahahaha! Pisze to i sama się z siebie śmieje xD miałam tak w sierpniu xD na początku xD a teraz jakieś przebudzenie lwa 🤯🤣 któraś coś w ten sraczkowy deseń co ja? 🤣
A może jednak bardziej kwestia diety? Tyle czasu byłby spokój i znowu? Dziwne.
 
reklama
Do góry