reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Jeszcze tylko pytanie w międzyczasie- może któraś z Was wie, jeśli faktycznie miałabym wyhamowane owulacje przez przysadkę to wtedy w ogóle stymulacja ma szansę dobrze zadziałać? Czy faktycznie jedyna realna szansa to mocniej podskoczyć jeszcze z wagą i wtedy zacząć stymulację?
Miesiąc i tak już chyba daję na wstrzymanie…
 
reklama
nie ;) nie jakiś szałowy, ale z tego co tu kiedyś mądre dziewczyny pisały, to niedomoge się diagnozuje jak po potwierdzonej owu przez trzy dni pod rząd (ale serio znów nie pamiętam które dpo 5, 6, 7? 6, 7, 8?) prog jest niższy niż chyba 6. Kurde, nie wiem jak to znaleźć żeby potwierdzić. Czy ktoś może pamięta czy tak faktycznie jest? Tak mi jakoś ta 6 utkwila w pamięci
ja u siebie podejrzewam niedomoge, ale każdy lekarz mówił, ze bardzo rzadko ona wystepuje, podobno ultrarzadko… Ja mam 12 dni fazę lutealna. 2 dni przed okresem plamienia.

Ja właśnie 1dc i brzuch napieprza… a tutaj trzeba pakować kartony do przeprowadzki, a mężu o wszystko pyta!!!!! Wasi tez tak pytają ciagle o wszystko???
 
Do góry