reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Update ode mnie: dzisiaj 12dc, lewy jajnik zareagował na stymulację i są dwa pęcherzyki na tyle duże, że dzisiaj zastrzyk ovi (nie pamiętam dokładnie ile mają). Endo 11,3mm.
Jeśli nie zaskoczy to w nowym cyklu robimy sono-hsg. Dzisiaj już zrobiłam badania, które są wymagane przed drożnością (na niektóre wyniki czeka się dwa tygodnie). Nie zwiększamy dawki letrozolu od następnego cyklu.
I tyle, fajnie :)
To chyba dobre wieści prawda ? 🧐
To jak dzisiaj zastrzyk z ovi to trzeba się seksic 🥰
I
 
To chyba dobre wieści prawda ? 🧐
To jak dzisiaj zastrzyk z ovi to trzeba się seksic 🥰
I
Super wieści :) Dzisiaj i jutro ruchańsko. Dzisiaj po seksieniu strzykam ovi.

I w sumie takie pytanie: miała któraś z Was ovi w penie a nie strzykawce? Poprzednio miałam w strzykawce, a teraz nie mieli i mam w penie. Nie wiem jak tego użyć.
 
To dla @Nasturtium:
Proga badasz w 6,7 i 8 dniu cyklu.

Wyniki się sumuje, oczywiście wszystkie trzy.
No ale do tego jeszcze potrzeba wyników prolaktyny oraz TSH. No i robią biopsję endometrium.
Także to nie tylko sam prog- muszą też dojść, dlaczego jego stężenie jest za niskie.
To pewnie nikt się u mnie nie pokusi żeby to zrobić tylko będę ładować proga w tabsach dalej…
 
Update ode mnie: dzisiaj 12dc, lewy jajnik zareagował na stymulację i są dwa pęcherzyki na tyle duże, że dzisiaj zastrzyk ovi (nie pamiętam dokładnie ile mają). Endo 11,3mm.
Jeśli nie zaskoczy to w nowym cyklu robimy sono-hsg. Dzisiaj już zrobiłam badania, które są wymagane przed drożnością (na niektóre wyniki czeka się dwa tygodnie). Nie zwiększamy dawki letrozolu od następnego cyklu.
I tyle, fajnie :)
Super wieści!
 
Ja dopadam zaraz moje żarło z pyszne.pl i muszę porządnie nadrobić potem forum, bo dzisiaj jestem z doskoku i może pominęłam jakieś dobre wieści i nie pogratulowałam;-).
 
reklama
Super wieści :) Dzisiaj i jutro ruchańsko. Dzisiaj po seksieniu strzykam ovi.

I w sumie takie pytanie: miała któraś z Was ovi w penie a nie strzykawce? Poprzednio miałam w strzykawce, a teraz nie mieli i mam w penie. Nie wiem jak tego użyć.
A mam tamie pytanie odnośnie ovi
Jego zleca lekarz jak ktoś nie ma własnych owu ? Czy jak jest problem z pęcherzykami
 
Do góry