reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

A kiedy się pojawiło ? Pamiętasz wielkość zarodka ?

Poprzednio robiłam 2 tygodnie temu i w czwartek 9 lutego była 123.

Ciężko jej było prorokować bo zarodek był bardzo blisko ściany i widziała że coś pulsuje ale nie było to jednoznacznie serduszko. Nawet kazała mi nie oddychać przez chwilę aby się przyjrzeć... No nic dziś zrobiłam betę i powtórzę w piątek zobaczyć czy przypadkiem nie spada . W sobotę na 9 rano mam usg
U mnie serduszko nie było widoczne w 7 i 1 dzień po 3 dniach poszlam jeszcze do innego lekarza ,bo tydzień nie wytrzymalam już pięknie biło. Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
To dla @Nasturtium:
Proga badasz w 6,7 i 8 dniu cyklu.

Wyniki się sumuje, oczywiście wszystkie trzy.
No ale do tego jeszcze potrzeba wyników prolaktyny oraz TSH. No i robią biopsję endometrium.
Także to nie tylko sam prog- muszą też dojść, dlaczego jego stężenie jest za niskie.
Trzy wyniki się sumuje, tak?
To u mnie raczej by i tak była niedomoga. No chyba, że on dopiero teraz rośnie… ale skoro 13 nie było już pęcherzyka i nie było ciałka żółtego to średnio się to trzyma kupy.
 
Update ode mnie: dzisiaj 12dc, lewy jajnik zareagował na stymulację i są dwa pęcherzyki na tyle duże, że dzisiaj zastrzyk ovi (nie pamiętam dokładnie ile mają). Endo 11,3mm.
Jeśli nie zaskoczy to w nowym cyklu robimy sono-hsg. Dzisiaj już zrobiłam badania, które są wymagane przed drożnością (na niektóre wyniki czeka się dwa tygodnie). Nie zwiększamy dawki letrozolu od następnego cyklu.
I tyle, fajnie :)
 
reklama
Trzy wyniki się sumuje, tak?
To u mnie raczej by i tak była niedomoga. No chyba, że on dopiero teraz rośnie… ale skoro 13 nie było już pęcherzyka i nie było ciałka żółtego to średnio się to trzyma kupy.
Tam są inne jednostki.
Pojedynczy wynik powinn być powyżej 5 ng.
A sumy z 3 powyżej 40 umol
 
Do góry