reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
niekoniecznie :) rośnie, ciało widoczne więc owulacja była.. Pytanie kiedy 🙈 tzn kilka dni temu ale ile
No pewnie z tydzień temu… ostatnie seksy ndz i wczoraj, wczoraj też już wiadomo, że na nic, na ten z ndz nie liczę, a tak w poprzednim tygodniu przerwa, czyli szanse na cokolwiek zerowe.
 
Ale to i tak chujowy, prawda?
nie ;) nie jakiś szałowy, ale z tego co tu kiedyś mądre dziewczyny pisały, to niedomoge się diagnozuje jak po potwierdzonej owu przez trzy dni pod rząd (ale serio znów nie pamiętam które dpo 5, 6, 7? 6, 7, 8?) prog jest niższy niż chyba 6. Kurde, nie wiem jak to znaleźć żeby potwierdzić. Czy ktoś może pamięta czy tak faktycznie jest? Tak mi jakoś ta 6 utkwila w pamięci
 
nie ;) nie jakiś szałowy, ale z tego co tu kiedyś mądre dziewczyny pisały, to niedomoge się diagnozuje jak po potwierdzonej owu przez trzy dni pod rząd (ale serio znów nie pamiętam które dpo 5, 6, 7? 6, 7, 8?) prog jest niższy niż chyba 6. Kurde, nie wiem jak to znaleźć żeby potwierdzić. Czy ktoś może pamięta czy tak faktycznie jest? Tak mi jakoś ta 6 utkwila w pamięci
Dla mnie to w tej czarnej dupie i tak jakaś dobra wiadomość mimo wszystko ;).
 
Witaj w moim świecie. Chodziłam do masy lekarzy i nikt nic nie widział
Pojechałam do specjalisty od endo i po 5 min usg powiedział mi ze mam endo .
Czekałam na diagnozę 12lat
Co do laparoskopi to odradzam i traktuj to jako ostateczność - mówię poważnie i poczytaj sobie na ten temat.
Na twoim miejscu i co zalecam i co jest mega ważne udaj się do specjalisty od endometriozy : on Ci powie czy naprawdę potrzebujesz operacji
Masakra, współczuję bardzo :( przy laparo mam mieć dopiero ocenę endometriozy i wszystkiego tam plus drożność. Dlaczego to odradzasz?
 
Wrzucam wyniki. Ta beta jest ok? Nie za mała?
 

Załączniki

  • IMG_20230222_174142.jpg
    IMG_20230222_174142.jpg
    55 KB · Wyświetleń: 145
  • IMG_20230222_174112.jpg
    IMG_20230222_174112.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Masakra, współczuję bardzo :( przy laparo mam mieć dopiero ocenę endometriozy i wszystkiego tam plus drożność. Dlaczego to odradzasz?
Bo endo nie diagnozuje się poprzez laparoskopię!
Specjaliści są w stanie wykryć wszystkie zmiany poprzez USG. Tak poprzez USG!. nie trzeba robić laparoskopi żeby zobaczyć i ocenić stopień zaawansowania . Oprócz usg niektórzy wysyłają do tomografie ( koniecznie musi to byc z kontrastembądź wlewka doodbytniczą sa dwa miejsca w Polsce z tego co wiem gdzie zajmują się tym fachowo)która ma potwierdzić to co zobaczyli na usg. I na podstawie tego co zobaczą , objawów pacjentki wprowadzają leczenie.
Powiedz mi skąd jesteś ? Zobaczę czy w okolicy nie ma jakiegoś speca od endo
Polecam na Spotify podcast Endopolki.
 
Do góry