reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Powiem ci, że jestem w szoku.. musiałaś mieć bardzo pecha. Mogę spytać gdzie mieszkasz? Mój pierwszy ginekolog był trochę ułomny ale bardzo miły i delikatny, a obecna gin do której chodzę super babka, konkretna, przyjazna, od razu przeszła do działania i jako nowa pacjentka czekałam chwile na termin ale mnie przyjęła bez problemu. Na opiekę medyczną nigdy nie narzekałam i nie spotkałam się z chamstwem, sama pracuje w szpitalu i widzę jak tu jest, może co miasto to inne..

Hessen. Okolice Marburga
 
Jakieś szaleństwo dziś, kłuje mnie jajnik,plecy bolą a dajta spokój 🥴😅
A ja nie mam zadnych objawów poza bolem piersi, ktore czuję tak jak w poprzednich cyklach nie czułam i jestem mokra jak w dni płodne - więc ten cień z wczoraj rana mnie rozbudził w nadziei, ale nie skreslam nic bo 8 czy 9 dni po to jeszcze wcześnie 🍀💚
 
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia
 
Jprd KOFFAM takie kreski 🥰🦋💚🍀🥰

Czy ja tak dużo wymagam ? Chcialam wysikać choćby pol tego odcienia co Ty i @Justynka28 😊🤛

Gratulacje dziewczyny- robcie bety 🦋🦋🥰💚🍀✊✊ ile dni po jesteście kiedy mialyscie ovu?
A kiedy masz mieć okres ? Może nie wszystko stracone jeszcze, trzymam kciuki ❤️
Ja na oko i po testach ( bo monitoringu nie miałam) jestem 10 lub 11dpo. 10 lutego jebitny pik był, i dzialane wlasnie 10,11,12 ;)
 
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia
ciężko czasami pomóc bo każda z nas jest inna
Mi na przykład pik wybarwia się od jasnego do ciemnego więc nie wiem czy może skakać. Pytanie czy owulacja się odbywa bo nawet jak wyjdzie pik to pewności nie ma
 
reklama
Moje pierwsze pytanie chyba przed wczoraj było czy możliwe że pik idzie w górę i w dół później w górę i w dół bo mam zawirowania w testach raz jest trochę mocniejsza raz w ogóle ale ani jeden nie jest pozytywny a dziś o teb monitoring dzięki za odpowiedź o co pytać i jakie konkretne pytania zadawać. Jak zaszłam w poprzednim cyklu w ciążę czułam że coś jest nie tak od razu teraz co do zajścia w ciążę teraz mam te same przeczucia
Nie tak, czyli?
 
Do góry