reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
ja właśnie rozmyślam, bo chcę coś bez węgli zjeść.. i myślałam o sałatce, ale z kolei też mi się chce coś ciepłego :D i znalazłam przepis na zupę krem z cieceirzycy. Zobaczymy. (ale pomogłam...)
A ja z kolei ładuje teraz węgle … a jakoś mi łatwiej jeść ich mniej jak się okazuje, bo tak jak pisałam- moja dieta jest tłuszczowo i bialkowo urodzajna.
Chyba będzie kasza z warzywami i masłem z nerkowców niestety, bo to nie takie wyraziste smaki na jakie mam ochotę.
 
A ja od jutra siuram codziennie - zlapalam testy pink zal 3,50zl z allegro i co sobie mam żałować. Jak tylko 5 dni potrzebuje, by uświadomić sobie wynik, ale ja znam siebie, nasikam wiem i noe myślę tyle, co mialabym czekać na ten 1 test.
Jeśli dobrze Ci to robi to pewnie, za taką cenę to nie ma co sobie żałować.
 
A to trzeba później aż dwa tygodnie czekać aż się dowiesz czy się udało? Myślałam że trochę krócej skoro się startuje już od etapu z zarodkiem 🤔 ale wybacz moje laickie pytania, jestem zielona w temacie.
Wszytko zależy od tego ilu dniowy zarodek zostanie podany. Jeśli pięciodniowa blastocysta to można test spokojnie robić 7-8dpt, czasem wychodzą wcześniej, czasem późnej :)
 
reklama
Do góry