reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
nie no, jakbym już zaszła to powiedziałabym też w miarę wcześnie, żeby nie było, ze ukryhwam i zeby szefowa miała czas, zeby zastępstwo załawtić. Oczywiście przyjmując optymistyczną wizję, że będę mogła długo pracować w ciaży. A chciałabym jak najdłuzej, mogę praxcować zdalnie przecież.
Dokładnie co za sens informować, jak nawet nie ma pewności kiedy się uda.
 
ale to absolutnie nie jest drażliwy temat, mamy sporo dziewczyn, które starają się o drugie czy trzecie dziecko, ba, mamy też taką, która walczy o czwarte. Naprawdę nie dzielimy się na te z dziećmi i te bez dziecka, bo to nie jest istotne :)
Jeżeli czujesz się przytłoczona, to oczywiście nie jestem w stanie Cię związać i zmusić do pozostania z nami, ale naprawdę jesteś Ty i Twoje uczucia tutaj bardzo mile widziana :)
Ja 4 😁🍀😁😂 i tez zdarzyło mi sie poplakać 1 d c i otrzymalam tu miliony dobrych mysli na przyszłość 💚
 
Ostatnia edycja:
myślę że już jutro rano możesz sikać :) jak wyjdzie biel albo taka sama smuga, to to dupocien fabryczny. Jak to nie dupocien, to jutro będzie lepszy ;)
O matko namawiasz do grzechu 😅 Zobaczymy czy jutro będę sikać czy może poczekam jeszcze kilka dni bo to dopatrywanie się jest męczące i nakręcające. A po nakręceniu przychodziło zazwyczaj wielkie rozczarowanie. Więc chyba zaczekam conajmniej 2 dni jeszcze.👍
 
O matko namawiasz do grzechu 😅 Zobaczymy czy jutro będę sikać czy może poczekam jeszcze kilka dni bo to dopatrywanie się jest męczące i nakręcające. A po nakręceniu przychodziło zazwyczaj wielkie rozczarowanie. Więc chyba zaczekam conajmniej 2 dni jeszcze.👍
bardzo Cię rozumiem, wiem jakie to męczące :(
 
reklama
Do góry