reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Załączniki

  • e5646b24-6fe1-4d6e-97b3-24465365bc16.jpeg
    e5646b24-6fe1-4d6e-97b3-24465365bc16.jpeg
    173,5 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Myślę, że @Lauritaa poczuła, że jej uczucia nie są tak ważne jak dziewczyn starających się o pierwsze dziecko, bo już jedno posiada i powinna się z tego cieszyć, a nie rozpaczać nad brakiem drugiego.

@Lauritaa, to naprawdę nie jest tak. Twoje uczucia obchodzą mnie niezależnie od tego ile dzieci już masz i są dla mnie ważne. Masz do nich absolutne prawo, cokolwiek czujesz, masz prawo.
Rozumiem Cię, równiez bardzo źle reaguje jak ktoś mówi, że powinnam docenić to co mam albo cieszyć się z czegoś, choć czuje rozpacz. Ale wiem też, że takie słowa nie wynikają ze złych intencji, naprawde. Tu nie ma dissu, uwierz mi, ręczę za dobre intencje wszystkich wypowiadających się dziewczyn.
Ej, mianuję Cię na rzeczniczkę staraczek, chyba dziewczyny nie będą miały nic przeciwko? ;-)
 
Ech, ja bym wiele dała żeby mi chociaż z jednym dzieckiem poszło łatwo ;). Piszę to żebyś doceniła, że jednak dziecko masz, a wiele z nas tu nie ma tego szczęścia i być może nigdy go nie zazna.
Mi się wydaje że o ten wpis chodziło @Lauritaa może poprostu urazil ja ten wpis żeby doceniła że ma juz dziecko ale to tylko moje przemyślenie
 
Tez jestem 8-9 dpo ale ni Hu Hu nie będę testować :D nie dam rady na razie widzieć bieli i się doszukiwać
No właśnie powinnam była też tak zrobić. Ale dzisiaj jakoś mi było niedobrze i myślę a może, a nóż... No durna ja. Ale cóż która nigdy tak nie miała 😅 Teraz siedzę na dupce i czekam do piątku.
 
Mi się wydaje że o ten wpis chodziło @Lauritaa może poprostu urazil ja ten wpis żeby doceniła że ma juz dziecko ale to tylko moje przemyślenie
To ja już tłumaczyłam co miałam na myśli i niczego z tego wpisu bym nie zmieniła. Ja chciałam w ten sposób podnieść ją na duchu- ma ogromny powód do radości i oczywiście kolejne dziecko to szczęście, ale już nie ma "szansy" na taką czarną dziurę jak niektóre staraczki, które dzieci nie mają.
 
No właśnie powinnam była też tak zrobić. Ale dzisiaj jakoś mi było niedobrze i myślę a może, a nóż... No durna ja. Ale cóż która nigdy tak nie miała 😅 Teraz siedzę na dupce i czekam do piątku.
No wiadomka… królowe wiecznej nadziei. Ale w sumie o ciąży mówi się „przy nadziei”. W sumie to ładne określenie.

Ja zatestuje dopiero według zapisu 22.02 - jeżeli nie zacznę plamić. Chociaż tyle razy już to sobie mowilam…
 
reklama
Do góry