reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Cześć dziewczyny ja 8 dpo. I oczywiście co zrobiłam no nasikałam na test 😅 Nie wiem po co bo miałam czekać do piątku. 😑 Test wydaje się biały, pod światło costam może widać... Ale to może być równie dobrze z zastrzyku na pęknięcie. Durna ja teraz czekam grzecznie do piątku na 12 dpo. 🤞
A gdzie zdjęcie? Komisja oceny cieni sama zdecyduje 🤣
 
reklama
Cześć dziewczyny ja 8 dpo. I oczywiście co zrobiłam no nasikałam na test 😅 Nie wiem po co bo miałam czekać do piątku. 😑 Test wydaje się biały, pod światło costam może widać... Ale to może być równie dobrze z zastrzyku na pęknięcie. Durna ja teraz czekam grzecznie do piątku na 12 dpo. 🤞
Postaraj się poczekać cierpliwie do piątku, a ja trzymam kciuki.
 
Cześć dziewczyny ja 8 dpo. I oczywiście co zrobiłam no nasikałam na test 😅 Nie wiem po co bo miałam czekać do piątku. 😑 Test wydaje się biały, pod światło costam może widać... Ale to może być równie dobrze z zastrzyku na pęknięcie. Durna ja teraz czekam grzecznie do piątku na 12 dpo. 🤞
Tez jestem 8-9 dpo ale ni Hu Hu nie będę testować :D nie dam rady na razie widzieć bieli i się doszukiwać
 
Myślę, że @Lauritaa poczuła, że jej uczucia nie są tak ważne jak dziewczyn starających się o pierwsze dziecko, bo już jedno posiada i powinna się z tego cieszyć, a nie rozpaczać nad brakiem drugiego.

@Lauritaa, to naprawdę nie jest tak. Twoje uczucia obchodzą mnie niezależnie od tego ile dzieci już masz i są dla mnie ważne. Masz do nich absolutne prawo, cokolwiek czujesz, masz prawo.
Rozumiem Cię, równiez bardzo źle reaguje jak ktoś mówi, że powinnam docenić to co mam albo cieszyć się z czegoś, choć czuje rozpacz. Ale wiem też, że takie słowa nie wynikają ze złych intencji, naprawde. Tu nie ma dissu, uwierz mi, ręczę za dobre intencje wszystkich wypowiadających się dziewczyn.
 
reklama
Do góry