reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Ja mega idealizuje sobie czas starań po pierwszym dziecku. Tak samo jak idealizowałam sobie pierwszy rok starań o pierwsze, ze będzie tak fajnie, na luzie, wreszcie seks bez zabezpieczeń itp. Ciagle bzykanko itp. A życie okazalo się życiem.

Chociaż moim marzeniem była trójka dzieci. Teraz oczywisice marze o jednym, a o kolejnym mam nadzieje, ze właśnie będzie luźniej w głowie… ale czy będzie?
ja juz się nie wypowiadam 😉 po prostu trzymam za Was kciuki
 
reklama
ahh musze sobie to przetrawić także spoko....kazdy moze miec właśnie uczucia i widziałam imne wpisy i nikt tak nie zdisował jak mnie. Mam swoje odczucia i nie muszą być tak jak to "powinno byc"
Wypowiem się za siebie- nie chodziło mi o to żeby urazić Twoje uczucia, a o to żeby uświadomić Ci, że masz się z czego cieszyć. Po prostu.
 
ahh musze sobie to przetrawić także spoko....kazdy moze miec właśnie uczucia i widziałam imne wpisy i nikt tak nie zdisował jak mnie. Mam swoje odczucia i nie muszą być tak jak to "powinno byc"
nie no, na spokojnie, nie podchodź tak do tego, nikt nic złego na pewno nie miał na myśli. Tutaj absolutnie każdy jest mile widziany, razem ze swoimi uczuciami. Łączy nas jeden wspólny cel i jesteśmy tu po to, by się wspierać, rozmawiać, dzielić uczuciami. Naprawde, na pewno nikt nie miał nic złego na myśli, to była po prostu rozmowa.
Nie przejmuj się niczym i normalnie zostawaj z nami, a nie tam no, o!
 
nie no, na spokojnie, nie podchodź tak do tego, nikt nic złego na pewno nie miał na myśli. Tutaj absolutnie każdy jest mile widziany, razem ze swoimi uczuciami. Łączy nas jeden wspólny cel i jesteśmy tu po to, by się wspierać, rozmawiać, dzielić uczuciami. Naprawde, na pewno nikt nie miał nic złego na myśli, to była po prostu rozmowa.
Nie przejmuj się niczym i normalnie zostawaj z nami, a nie tam no, o!
jakis gorszy czas mam, nie wytłumaczę tego co czuje. Ale wiem, ze dla nas wszystkich to drażliwy temat
Moze lepiej założyć grupę (albo jest nie orientowałam się) o staraniach o drugie dziecko.
 
Chyba nikt nie miał intencji dissu. Z tego co zdążyłam się zorientować żadna z nas nie ocenia drugiej. Czasem jakaś wypowiedzieć jest inspiracja do własnych przemyśleń na swój temat. Mówimy częściej o nas samych niż o kimś :)
 
reklama
ja szczerze mówiąc nie rozumiem. Przejrzałam z ciekawości posty do tyłu i nie widzę zadnego dissu. Jest tu dużo dziewczyn, które starają się o drugie i więcej i żadna nigdy nie czuła się dissowana. Więc trochę nie czaję o co chodzi...
 
Do góry